1. ?.
    değmeyecek kişilere aşık olmaları.
    23 -2 ... charliez
  2. ?.
    -çantalarını bir sürü ıvır zıvırla doldurmaları
    -sürekli kuaföre gitmeleri
    -alış verişe çıkıp saatlerce dolanmaktan zevk almaları
    5 ... birdy
  3. ?.
    piçlere aşık olmalarıdır. hani hep muhabbeti geçer ya adam gibi adamları sevmezler, piçlere gider de sonra arkalarından salya sümük ağlar; efendi çocukları da kendi arkalarından ağlatırlar diye. aha da o.
    11 -3 ... der meister
  4. ?.
    (bkz: 2 günde bir temizlik)
    4 -1 ... bekido
  5. ?.
    yaşlı ve bekar erkeklere sosyal güvenlik kurumu gözüyle bakmaları ve onlara daha çok ilgi göstermeleri.
    1 -2 ... david addison
  6. ?.
    - "ayy kibar erkek kalmadı." dedikten sonra dünyanın en naif adamıyla çıksa "yaa hiç beni koruyup kollamıyor. erkek dediğin biraz sert olmalı." demeleri.

- "neden hediye almıyorsun sen bana hiç?" dedikten sonra alınan hediye için "ya sen ne kadar zevksiz birisin." demeleri.

- sevgilisinden ayrılmış arkadaşına "kızaamm sana erkek mi yok? zaten geçen gün berkecan seni sormuştu." dedikten sonra sevgilisiyle barışmalarının ardından "zaten alican iyi çocuktur." demeleri.

- "yaaa ben kilomu aldım aşkımmm?" diye sorularına cevap olarak evet gelince "ne yani şimdi sen bana şişman mı demek istiyorsun." demeleri.

kısacası her şekilde altından üstünden girip olayları kendi açılarından yorumlamaları.
    9 -3 ... fabala
  7. ?.
    etraflarında ki kusursuz güzellikte ki kadınlara neresi güzel onun ya şeklinde tepki vermeleri ama zaten imkansız oluşundan mıdır nedir mankenlerin bir kısmına güzel diye buna denir demeleri. sanırım yerini bilmek bu olsa gerek bazı hatunlar için.
    2 -2 ... meksikaliyarimekmek
  8. ?.
    (bkz: ağda)

halbuse ne gerek var; baştan alıştırmasaydık, şimdi kıllısı adet olacaktı. *
    8 -2 ... haymatlos
  9. ?.
    Herşeye ağlamaları
    güçlu görunup zayıf olmaları
    hep sevdiklerinden kaçmaları
    surekli bir savaş halinde olmaları
    gidiyorum deyip gidememeleri
    kalıyorum deyip kalamaları
    aç gözlu olmaları
    surekli abur cubur yeyip neden kilo alıyorum anlamıyorum demeleri.
    6 ... freedom
  10. ?.
    mutlaka tapılacak bir öküz bulup,ona tapmaları.
    (bkz: türk kızları)
    6 ... axilordram