1. .
    bilindiği gibi er kişiler açısından yüzyılın en büyük buluşlarından birisi pileysiteyşın denen oyun konsoludur. pleysiteyşın piyasaya çıktığından beri erkeklerin büyük çoğunluğunun hayranlığı kazanmış, zamanlarının büyük bölümünü çalmış, daha sonra pes serisinin ortaya çıkması ile erkeklerin hayatlarında vazgeçemeyecekleri bir gerçek olarak yerini sabitlemiştir.

ben daha pleysiteysindan şikayet eden erkek görmedim lakin bunu yapan çok kadın gördüm.

bu hatun kişilerin ortak derdi; erkek arkadaşlarının playsiteyşın başında haddinden fazla vakit harcayıp kendilerine yeteri kadar zaman ayırmamasıdır.durum tespiti konusunda son derece haklıdırlar aslında. söz konusu pleysiteyşın ve pes olduğunda çoğu erkeğin gözü karı kız görmez hatta aklına bile gelmez.

pleysiteyşın oyanyan erkeğin düşündüğü tek şey üçgene doğru zamanda basıp arapasını koşu yapan oyuncunun tam önüne atmaktır. golü çaktığında yanındaki arkadaşını nasıl sinirlendireceğini düşünür. lampardla boş bir an bulayımda 30 metreden takayım gölü derdindedir. hayatın gerçekleri bunlardır pleysiteyşın oynayan erkek için.

eh hal böyle olunca ikinci plana hatta üçüncü plana düştüğünü düşünen kadın içten içe pleysiteyşına kin beslemeye başlar, ama bunu öyle açıkca söyiyemezde sürekli bir laf sokma çabası içerisine girer, muhabbet arasınd çaktırmadan sokar lafını. dikkat edin, erkekler arasında ne zaman pleysiteyşın muhabbeti çıksa yakınlardaki bir kadın " aman çok salak bir şey" ve türevleri şeklinde laf sokarlar.

hatta ve hatta erkek arkadaşına ciddi ciddi "beni mi yoksa pleysiteyşını mı daha çok seviyosun" şeklinde bir soru soran kızı kendim gözlerimle görme gibi bir talihsizlik bile yaşadım.

kim ne derse desin, bu nefret ve kinin erkeklerin pleysiteyşın tutkusuna en ufak bir darbe vurabileceğini düşünmüyorum.
    1 ... msd
  2. .
    (bkz: pes oynayan kız)
    2 ... saipsiz
  3. .
    genel olarak playstation oyunlarını oynamakta beceriksiz olmaları en bariz sebeptir.
    1 ... kartal penchesi