1. 1.
    son dönemlerde üzerinde düşündüğüm baya kafa yorduğum şey. çevremde gözlemlerime göre kızlar
    hayatını bir düzen içerisinde yaşayan ailesine bağlı efendi erkeklerden pek haz etmiyor. bu bir yana gününü gün eden sürekli kız peşinde koşan hovarda erkeklerden hoşlanıyor.
    7 ... rebel12
  2. 2.
    doğa kanunudur.

kadınların piç erkeklerden hoşlanma sebepleri
    9 ... ekonovich
  3. 3.
    hoşlanmak başka birlikte yaşamak başka. erkekler de fettan kızlardan hoşlanmıyor mu?
    4 -4 ... monk of monkmountain
  4. 4.
    Aslında haklılar. Ne öyle saf konuşmayan sessiz. Erkek öyle olur mu?
    Erkek dediğin saygılı, konuşmasını bilen, sosyal olur. Evde otur. Kız görünce heyecan yap sonra kendine efendi erkek de. Normal olun işte. Ne yavşak olun ne de süzme salak.
    11 -2 ... the president
  5. 5.
    erkeğin bir çok kadın içinden biri tarafından tek eşli olmaya ıkna edilemesi kendi içinde bir başarıdır.

Erkeğin çok eşli olması ya da amiyane ifadeyle herkese yeşil ışık yakması veya mavi boncuk dağıtması,Meydan okuma olarak algılanabilir.
    ... ali candan
  6. 6.
    genellikle karı kız işinde başarılı olan erkeklerin arz talep ilişkisinden dolayı piçleşmesinden kaynaklanabilir.
    1 ... rebel12
  7. 7.
    Bizim gençliğimizde vardı böle bişey..

Piç erkekle gezip tozar.

En sonmahallenin en sakin memur çocuğu ile evlenirler di hala aynı mı..

Sene 90 lar bu arada...
    5 ... gezdimgordumyenildim
  8. 8.
    Valla kimlerden hoşlandıklarını bilmem de benden hoşlanmadıkları kesin. Hayatımda hiçbir kıza teklif etmememin sebebi budur.

ancak bana değer veren birine rastgeldim ve bırakmaya niyetim yok yalnız o var benim için artık bu dünyada .
    3 ... yoksul genc
  9. 9.
    kadınların zekasının az olmasının sonucu.

sanıyorlar ki piç erkekler çok eğlenceli.

ama piç erkek bunları köpek gibi ortada bırakınca görüyorlar ebesini.

kadınlara önerim zeki komik ve kibar erkekler... hem efendi hem eğlenceli hem düşünceli. (soyumuz tehlikede o yüzden aranızdan temsilciler seçip yollayın öyle damdan düşer gibi atlamayın. kendi en iyileriniz özenle seçin bize yollayın yeni nesli biz oluşturalım böylece 1 kuşak sonra dünya daha güzel bir yer olur. çocuk yetiştirmek konusunda efsane planlarım var buram buram pavlov kokan planlar.)
    11 -2 ... uzay muhtari
  10. 10.
    kadınlar piç erkeklerden hoşlanmazlar. piç erkekler kadınlar hoşlansın diye kadınlara efendi erkek gibi görünürler.daha sonra piç olduklarını anlayan kadınlar için iş işten geçmiştir. kadınları bi suçu yok yani. erkekler piç genel olarak.
    4 -2 ... al fotokopini cektir git