1. 1.
  Günümüz şartlarında gözlenmesi zor olmayan durumdur. Bir çok kadın iyi geliri olan erkekleri tercih eder başkasına aşık olsa bile. evlendiği erkek para kazanamamaya başlayınca ondan ayrılır ve adalet sisteminin getirdiği haktan yararlanarak çocuğu olmasa bile nafaka alır. Erkek para kazanmasa bile o nafakayı öder. Kadınların erkeğe bağlılığı erkeğin maddi gücüne bağlıdır manevi aşk meşk işi yalandır kadınlar doğaları gereği iyi yalan söyler ve sahte duyguları gerçekmiş gibi gösterebilir. Bir erkek para için bir gecelik ilişkiye giren kadınla birlikte olunca ahlaksız oluyor ama onunla para için evelenen kadınla birlikte olunca her şey normal.
  1 ... vexillarius
 2. 2.
  her zengin adama gidilmez. aşık olmadığım zengin adamla evlenmem.
  1 ... selia
 3. 3.
  medyadan takip edilebildiği kadarıyla, geneli ünlü ve paralı kadınlardır. evlenir, cocuk yapar ve boşanırlar. nafaka üzerinden hayatlarını garanti altına alma çabası sanırım.
  mahalledeki ayten gidip de zaten holding sahibi irfan'la nerden evlensin amk! anca instagramdan takip eder bu kadınları ve hayal kurar. sonra gidip sanayide kalfalık yapan ibrahimle evlenir. hayat böyle bir şey.

  şeyma'nın takipçi sayısı ve bunların profilleri incelenirse, ne demek istedigim anlaşılır.
  1 ... 0fu0