1. 1.
    kadın beyninin binlerce yıllık evriminin sonucudur. kadın, güvenebileceği, güçlü ve kırılgan olmayan erkeklerden hoşlanır. öyle garsona teşekkür eden ne bileyim sokak köpeklerinin başını okşayan erkekler kadınların sadece anlık hevesidir.
    15 -15 ... kan tutan kasap
  2. 2.
    "Kadınlar; kendini, güçsüz olana bir ödül,güçlü olana bir eşya gibi sunarlar."

-cesare pavese.
    25 -8 ... acta non verba
  3. 3.
    "ben seni kankam olarak görüyorum berkecan".

severler ama kanka olarak. evet
    6 -1 ... ekonovich
  4. 4.
    doğru bir tespittir.

eskiden kötü biriydim. duygusuz, saygısız ve serseri gibi takılırdım. bu, kızların çok hoşuna giderdi; yanımdan kız eksik olmazdı. bazı şeyler yaşadım. bu da kişiliğimi az çok değiştirdi. daha nazik biri haline geldim. yanımda artık eskiden olduğunun yarısı, hatta çeyreği kadar kız var ve genelde kanka kafasındalar.

doğrusunu söylemek gerekirse, kadınlara verdiğin değer ve gösterdiğin nezaket seni değersizleştiriyor. en azından onların gözünde böyle. tabii yanılıyor da olabilirim. ancak şimdiye kadar karşılaştıklarım, fikirlerimi doğrular nitelikte.
    11 -2 ... asypleth
  5. 5.
    Erkekler böyle sanmaya devam etsin. Kadınlar tam manası ile kibar , centilmen erkek severler. Bir erkeğin kadınının üzerine titremesi onu diğer erkekler karşısında zayıf yapmaz .
    11 -8 ... uzak diyarlarda evli barkli
  6. 6.
    Güçlü olup nazik olabilirsiniz gençler. Barbar conan gibi davranmanıza gerek yok.
    19 -3 ... mrltln
  7. 7.
    Kim söylemişse yalan söylemiştir. Sen bunlara inanma liseli, başkası olma kendin ol.
    8 ... pinklady
  8. 8.
    gayet seviyorlar bence.
    2 ... berserk
  9. 9.
    yaz bunu güzel laf.
    ... ucantaka
  10. 10.
    Bu mantıksız tutarsız genellemeleri yapanların sap olduğu gerçeği var tabi. Buna kılıf aramaktan başka bişey değil yaptıkları. Nazik olmakla yakala bir Meriç olmak arasında fark var.
    4 -1 ... zenosyne