1. 1.
    https://twitter.com/Mamaf.../1232763715134644228?s=19

Videoyu izleyince es geçmeye çalışılan fakat neticede tümüne maruz kalınan davranışları sonuna kadar hissettim.

Cinsiyetçilik yapmadan bunun farklı şekillerde erkeklerce yaşandığının da bilincinde olmalı. insanların kısıtlamalardan uzak yaşaması ve her şeye karşın umursamadan dik durması gerektiği hakkında dem vurmak yerine kimseyi kısıtlamasak, bir şeyleri dikte etmesek, toplumsal normları ve algıları kafalarına vura vura empoze etmeye çalışmasak her şey yoluna girecek belki.

Ama farkında ama değil, insanlar insanları "öldürüyor" ve ardından yas tutuyor. Bu ikiyüzlülük ile sürdürülebilir bir yaşam ise epey zor oluyor.

Edit: bre andavallar "erkeklerin kadınlara uyguladığı psikolojik şiddet"ten bahsetmiyoruz, şu cins bu cinse böyle yapıyor demiyoruz öyle değil mi? Kadın erkek farketmeksizin birbirimizi bu gibi davranışlara maruz bırakıyoruz, mesele bu. Ayrıca bunun feministlik ile ne ilgisi var soruyorum, bir cinse yapılan yanlış davranışları, dikteleri eleştirmek ve iyileşmesini temenni etmenin neresinde feministlik?

Edit2:şu videoda makyaj ve kıla takılanların, alt metni hâlâ anlamayanların beyinlerinden öpüyorum.
    8 -13 ... magoa de nemesis
  2. 2.
    geçiniz. lafta her şeyte eşit olan kadınların kendilerine sürekli pozitif ayrımcılık talep etmesi. ben şahsen artık yemiyorum.

(bkz: kadının beyanı esastır)
    6 -7 ... true
  3. 3.
    Sanki erkeklere yüklenen toplumsal görevler daha az. Gerek yok bu duyarlara. Samimiyetsiz geliyor.
    4 ... sozlerim guven vermiyormus
  4. 4.
    neyse ki kimseyi siklemiyorum.
    yoksa insan olarak kalmak mümkün değil.

istediğimi yaparak "ben" olmaya geldim.
    1 ... thanatos gorse kiskanir
  5. 5.
    Nafaka almayı ve iftira atmayı bilirler he oldu olacak biz çalışalım kadknlar yesin. Kadın = parazit.
    3 -1 ... vexillarius of theodopolis
  6. 6.
    Kadınların maruz kalmadığı şiddet yok ki...Kalmadı...Hepsine maruz kaldık.
    1 -3 ... sakar kelebek
  7. 7.
    (bkz: yav he he)
    1 ... bigbadtrip
  8. 8.
    Tam aksine kadının erkeğe her fırsatta uyguladığı psikolojik terör vardır.
    (bkz: psikolojik kadın terörü)
    3 ... lenova
  9. 9.
    Kadınların kendi hemcinsleri tarafından maruz bırakıldığı psikolojik şiddeti kanıtlar nitelikteki videodur.

Sonuçta onlar birbirini gazlayıp birbirinden gaz alıp duruyor. Bu videodaki psikolojik şiddetin %20’si erkek tarafından yapılıyordur.
    1 ... yazdan kalma bir gun
  10. 10.
    %99.9 kadınların kadınlara uyguladığı şiddettir. hele bir de ortada paylaşılamayan bir "erkek" varsa kan gövdeyi götürür.

eğer bir erkek psikopat, sosyopat falan değilse bir kadınla derdi en fazla onu hoplatmak olabilir. bu femizekalılar yıllardır neyin tribinde anlamak güç. sanki götündeki kılları al diye başına silah dayıyoruz.
    -1 ... nesgayfe