1. 21.
    daddy issues i olmayan neredeyse her kadın centilmen erkeklerden hoşlanır, fakat bu sorunu olan kadınlar ise daha küçük yaştan erkek denilen şeyin zalim vurdumduymaz ve duygusuz olduğunu zannettiğinden centilmen, duygulu bir erkek gördüğünde şaşırır ve onu zayıf biri olarak görür.

işte bu yüzden sağlıklı baba - kız ilişkisi yaşayan avrupalı kadınların eli daha açık oluyor, daha rahat davranıyorlar. oysa türkiye ve diğer ortadoğu kadınları çocuk yaşta babasından yana yaralandığından işler zorlaşıyor.
    1 ... arxaggelou
  2. 22.
    Genelde maco severler, kiskanilmak isterler ama kiskanilmamakta isterler. Tatli sert mizaclilara bayilirlar. Bi yere otururken sandalyesini ceken erkekle isi olmaz. Once erkek otursun oylesini severler.

Not:Cok iyi dans bilirim.
    -1 ... thug life nigga
  3. 23.
    Hangi kadın bu tiksinen ya?
    Adımızı kötüye çıkarıyorlar, ortalık barzo doluyor sonra. Nezaketin ve efendiliğin kölesiyiz.
    Bir tane kaba saba erkek arkadaşım yok benim. Yanımızda asla küfür etmezler, cinsellik konuşmazlar. Kırıldın mı, üzüldün mü çok dikkat ederler laflarına. Gerekirse özür dilerler, asla gocunmazlar. yardımcı olurlar zorlanırsan. Arkadaşımın biri çantam ağır diye 6 kat taşıdı geçen gün ya. Ben yok olmaz dedim, zorla elimden aldı. Mesela bu yaptığı çok hoşuma gitti.
    Tiksinmiyorum yani. Severiz nezaketi, en güzel şeydir.
    2 -2 ... hannah mckay
  4. 24.
    Karı kelimesini, kadın yerine ne zaman kullanmaya başladım anlatayım.
    Birgün işyerinde bir çocuk vardı. P.çin önde gideniydi.
    Evli, dul, bekar, 18 lik önüne gelene yapıştırır affetmezdi. Kızlar çocuk için ağlardı. Aşırı değer verirlerdi. Çocukta tip yoktu, sadece vicdansız hırslı ve hareketliydi. Kadınlara asla saygı göstermezdi. Kadın yerine "gari" derdi. Arayıp para isterdi. Birgün işyerindeki dul bir gariyi işyeri ambarına attı. Ardından gari kendini beş yıldızlı otele götürdü 2 gün tatile. Çocuk amcam vefat etti diye izin aldı. 2 gün gariyleydi otelde. Bunların hepsi gözümüzün önünde oluyor. Sonra başka bir gün 19 luk bir kız mesaj ve fotoğraf attı buna. Kız üniversiteli. iç çamaşırını çekmiş atmış, çocuğa diyor ki ev arkadaşım memlekete gitti bir hafta yok. Canım çok sıkılıyor. Yemin ederim çocuk nenem vefat etti diyerek müdürden izin aldı gidip üniversiteli kızın evinde kalmaya gitti 4 gün. Fotoğraf attı bize ardından.
    işte o günden beri garii karı kelimesini öğrendik ve kız isteme olaylarının saçmalık olduğuna emin olduk. Şimdi bu karilerle evlenmek istesen melek kesilir donuna kadar soyarlar adamı. Şu kilolarca altın takana ev araba alana allah yardım etsin.
    Eklemeyi unuttum çocuk işten çıkarken bütün garilerden birbirinin haberi olmadan 2 şer bin lira borç aldı. Ödemedi de.
    Saf kibar naif ol seni göreyim bu kariler sana 20 tl yedirmeyi bırak, elini tutturmak için yüz bin tl ni yerler.
    3 -2 ... lenova
  5. 25.
    Kibar erkekten tiksinmiyoruz arkadaşlar kendine ait fikri olmayan erkeklerden tiksiniyoruz. Karı köylü takılan her söylenene tamam diyen kuralları olmayan tipler igrenc.
    1 -2 ... hayalperestpiyon
  6. 26.
    Normal sağlıklı bir kadın kibar ve sevecen erkeklerden hoşlanır.
    -1 ... itoglu yourself
  7. 27.
    öyle bir şey yoktur. aynen çıkar onu aklından. kibarlıktan ne anladığınıza bağlıdır. erkeğin kibar olma kıstası daha kolaydır. çünkü kadına karşı davranılması gereken vaziyeti ve hali bellidir. centilmenlik, öncelik tanımak sürprizler vs. olursun sana kibar. ki zaten böylesi makuldür doğrudur. "tiksinmesi" diyenler sünepelik ile karıştırıyor.
    10 -1 ... en asaletli duygularin adami
  8. 28.
    Merhaba ergenler.
    Bakin ben neredeyse bes senedir bu sozlugu takip ediyorum. Iflah olmaz bir issiz oldugum icin de haddinden fazla okuyorum. Neyse konumuz bu degil..

Senelerdir kizlarimizin serseri sevdigi, dislarinin avrupai iclerinin orta dogulu oldugu, efendi ve kibar olmanin bi ise yaramadigi sozluk ergenleri tarafindan bir papagancasina tekrar edilmekte.

Brn de donem donem aynen sunlari yazmaktayim: sunepelikle, yavsaklikla efendiligi karistiriyorsunuz. Efendi olmak tek basina bir sey kazandirmiyor insana malesef. Sen asiri salak parazit bir kizla sadece iyi biri diye beraber oluyor musun? Sira sana gelince basliyorsun saymaya, akilli olsun, guzel olsun, fit olsun, guzel giyinsin, azicik isveli olsun ama sadece sana isve yapsin.. bu boyle uzayip gidiyor. Haliyle kizlarimizin listesi de sadece efendi olsun deyip bitmiyor. Onlar da istiyor ki guclu olsun, zengin olsun, yakisikli olsun, sadece bana baksin, kibar olsun, kendine guvensin..

Sen hayatında hicbir is basarmamissin. Elin cebinde mahallede geziyorsun butun gun. Ayvallah efendi birisin de. Ama mesela sen kiz kardesini senin gibi birine verir misin?

Ya da isin var. Elin yuzun duzgun. Efendisin de. Ama duz adamsin. Eve gel tv ac izle. Yat uyu. Kalk ise git eve gel tv izle yat uyu.. sen kiz olsan sana bakar misin?

Ya da gercekten ezigin birisin, kendine guvenin yok. Asosyalsin, konusamiyorsun. Toplum seni bu gercege degil efendi olduguna inandirmis. Vardir boyle tipler etrafinda. Dusun bulacaksin. Onlardan olmadigina emin misin?

Duzgun bi isin olsun, kendine biraz ozen goster, duzenli bir hayatin guzel ilgi alanlarin olsun, gereksiz yavsakliga girmeden haddini asmadan kibar ol. Sen istemedigin surece yalniz gezmen mumkun degil.

Serseri seviyorlar olayina gelince.. onlar da ergen malesef. Sen ergenken kisa etekli biraz gevsek kizlara nasil hayransan onlar da iste o gerizekalilara hayran. Zamanla vazgececekler. O zaman gelene kadar sen kendine ceki duzen vermeye bak.
    4 -4 ... nammu
  9. 29.
    Kibarlikla, kibar görünme çabası arasında fark var. Sahte sahte abartı hareketler her zaman itici olur kabalık kibarlık fark etmez. Gerçekten kibar yapıda sahip olan insanda cok da şık durur.
    1 -1 ... manik minyon
  10. 30.
    Kadınlar kibar erkeklerden tiksinmez aksine çok sever. Cahil kezbanlar kibar erkeklerden tiksinir siz güzel diye cahil bir Kezbana gitmişsiniz. E zaten sizden de çok bir şey beklememek gerek.
    2 -1 ... dogamorfingstar