1. 37.
    ismi lazım değil aydına gelin giden mal bi tanıdık vardı koza resmen küfür ediyor .... karısı koduğumunun diye bu salak da hala beni seviyor diyordu
    Kimileri böyle seviyor heralde beyinsiz.
    Adla nezaketten ödün verme hiçbir zaman küfretme sesini yükseltme inan böylesi daha insani.
    ... mosinnagant
  2. 36.
    nedeni kadınların daha maço erkeksi erkeleri tercih etmesinde yatıyor.
    1 -1 ... rebel12
  3. 35.
    Doğru bir tespit. Ben gayet kabayım bayılırlar.
    ... toni parkers
  4. 34.
    ilişkilerde kast sistemi vardır gençler.
    kibar kibarla.
    maganda magandayla.
    bunların ayrımını yapalım. dişi magandayla kadını aynı kefeye koymayalım.

evet bir maganda kibar birinden tiksinir. tersi de doğrudur.
    ... fanfan la tulipe
  5. 33.
    Kadınlar kibar erkeklere bayılırlar.*
    ... serbestpiyasa
  6. 32.
    Kibar olmak mesele değil.
    Onu sahiplenip koruyabileceginize, sarabileceginize inandirmaniz önemli olan şeydir. Tabiatimiz bunu gerektirir.
    -1 ... thanatos gorse kiskanir
  7. 31.
    Kadınlar kibar erkeklerden tiksinmez aksine çok sever. Cahil kezbanlar kibar erkeklerden tiksinir siz güzel diye cahil bir Kezbana gitmişsiniz. E zaten sizden de çok bir şey beklememek gerek.
    2 -1 ... dogamorfingstar
  8. 30.
    Kibarlikla, kibar görünme çabası arasında fark var. Sahte sahte abartı hareketler her zaman itici olur kabalık kibarlık fark etmez. Gerçekten kibar yapıda sahip olan insanda cok da şık durur.
    1 -1 ... manik minyon
  9. 29.
    Merhaba ergenler.
    Bakin ben neredeyse bes senedir bu sozlugu takip ediyorum. Iflah olmaz bir issiz oldugum icin de haddinden fazla okuyorum. Neyse konumuz bu degil..

Senelerdir kizlarimizin serseri sevdigi, dislarinin avrupai iclerinin orta dogulu oldugu, efendi ve kibar olmanin bi ise yaramadigi sozluk ergenleri tarafindan bir papagancasina tekrar edilmekte.

Brn de donem donem aynen sunlari yazmaktayim: sunepelikle, yavsaklikla efendiligi karistiriyorsunuz. Efendi olmak tek basina bir sey kazandirmiyor insana malesef. Sen asiri salak parazit bir kizla sadece iyi biri diye beraber oluyor musun? Sira sana gelince basliyorsun saymaya, akilli olsun, guzel olsun, fit olsun, guzel giyinsin, azicik isveli olsun ama sadece sana isve yapsin.. bu boyle uzayip gidiyor. Haliyle kizlarimizin listesi de sadece efendi olsun deyip bitmiyor. Onlar da istiyor ki guclu olsun, zengin olsun, yakisikli olsun, sadece bana baksin, kibar olsun, kendine guvensin..

Sen hayatında hicbir is basarmamissin. Elin cebinde mahallede geziyorsun butun gun. Ayvallah efendi birisin de. Ama mesela sen kiz kardesini senin gibi birine verir misin?

Ya da isin var. Elin yuzun duzgun. Efendisin de. Ama duz adamsin. Eve gel tv ac izle. Yat uyu. Kalk ise git eve gel tv izle yat uyu.. sen kiz olsan sana bakar misin?

Ya da gercekten ezigin birisin, kendine guvenin yok. Asosyalsin, konusamiyorsun. Toplum seni bu gercege degil efendi olduguna inandirmis. Vardir boyle tipler etrafinda. Dusun bulacaksin. Onlardan olmadigina emin misin?

Duzgun bi isin olsun, kendine biraz ozen goster, duzenli bir hayatin guzel ilgi alanlarin olsun, gereksiz yavsakliga girmeden haddini asmadan kibar ol. Sen istemedigin surece yalniz gezmen mumkun degil.

Serseri seviyorlar olayina gelince.. onlar da ergen malesef. Sen ergenken kisa etekli biraz gevsek kizlara nasil hayransan onlar da iste o gerizekalilara hayran. Zamanla vazgececekler. O zaman gelene kadar sen kendine ceki duzen vermeye bak.
    4 -4 ... nammu
  10. 28.
    öyle bir şey yoktur. aynen çıkar onu aklından. kibarlıktan ne anladığınıza bağlıdır. erkeğin kibar olma kıstası daha kolaydır. çünkü kadına karşı davranılması gereken vaziyeti ve hali bellidir. centilmenlik, öncelik tanımak sürprizler vs. olursun sana kibar. ki zaten böylesi makuldür doğrudur. "tiksinmesi" diyenler sünepelik ile karıştırıyor.
    11 -1 ... en asaletli duygularin adami