Advertisement

 1. 1.
  yurdum kadın kız takımının kendisi ile ilgilenmeyen erkeklere karşı "ulan demekki var bişey bu herifte" diyerek anlaşılmaz bir ruh haline girmesi ve kendine çiçek böcek alan, bir dediğini iki etmeyen, yalakalıkta sınır tanımayan vatan evlatlarını bir kalemde silerek cool takılan ama aslında bir özelliği olmadığı ve kendine güvenmediği için o bağyanla ilgilenmeyen erkeğe ilgi duyması.
  6 ... komandost
 2. 2.
  beni seveni ben sevmem,benim sevdiğim beni sevmez söylevini tastikliyen olay silsileleri.
  5 ... trda
 3. 3.
  (bkz: 4 S kurali)
  5 ... thoth
 4. 4.
  şu dünyada ki en mantıklı kural olan 4 s kuralını hatırlatan başlık.hangi büyüğümüz bulmuş bu formülü gerçekten bulup alnından öpmek lazım.
  3 ... elendil
 5. 5.
  kadına mal etmemek gerekir.hemen veren kıza bakış açışı buradaki başlık ve entry lerde de yer almaktadır.insan elinde olmayana hasret duyar.vuslatsa onun değerini azaltır.bu sebepledirki kadın olsun erkek olsun uzak durana hemen sokulmayana karşı bir istek duyarlar.fazlası aşık usandırabilir.
  1 ... karga
 6. 6.
  (bkz: kaçan kovalanır)
  3 ... palta
 7. 7.
  kadın uzak duran erkeğe bir erkekten beklediği bütün özellikleri yükler. onun hakkında bir şey bilmiyordur çünkü, belirsizlik de hayalgücünü en çok çalıştıran durumdur. bir yandan onun neden kendisiyle ilgilenmediğini düşünür, onun karşısında kendini güvensiz hisseder, kırılganlaşır, giderek zaaf denilen durum ortaya çıkar. onun kendinden farklı bir üstünlük barındırdığı izlenimine kapılır ve olaylar gelişir.
  bu iki tarafın ilişkisinde ufuktan şavkıyan beyaz atlı prenslerin genellikle zaman geçtikçe birer kurbağaya dönüştükleri görülmüştür. çünkü aslında hep kurbağa olmuştur zavallıcık, ona kaldıramayacağı yükler bindirmekle* suçlu olan sizsinizdir.
  not: bu yazı kadın ve erkek öznelerinin yerleri değiştirilerek de okunabilir.
  5 ... düttürü hanzo
 8. 8.
  ilgi gostermemek karsi tarafin yeteri kadar begenilmedigine, ya da kisinin cool * olduguna isarettir ki, her ikisi de karsi tarafin o erkegi cekici bulmasina yol acacaktir. oncelikle ilgi gormeyen kisinin kafasinda neden? seklinde bir soru olusacaktir ki bu tehlikeli bir durumdur. kisi kendinde eksik gedik bulmaya baslar, erkegin ondan ustun oldugu izlenimine kapilir ve olaylar gelisir. hemen sarsilmis egosunu tamir amaciyla harekete gecer ve coktan putkivamina gelmis erkek kisinin dikkatini cekebilmek * adina kendince yontemler gelistirir. ha bu ne kadar gereklidir, sirf uzak durdugu icin bir insani ideal ilan etmek ne kadar sagliklidir, orasi tartisilir. yapilmasi gereken ahhayt ben gidip biraz yan masada takilayim diyerekten ortamdan uzaklasmaktir, malum hayat kisadir.
  3 ... dramtatatam
 9. 9.
  son zamanların en iyi örnegi ise banu alkan,*murat tasdemir iliskisidir..
  1 -1 ... old times
 10. 10.
  (bkz: tarkan)
  ... sapkaya sican tavsan