1. 1.
    şöyle dışarıya çıkıp içinde bulunduğumuz toplumu ve her gün etrafta gördüğünüz kişileri durup biraz incelemeye ve muhakemeye koyulduğunuzda az çok herbirinizin farkına varabileceği bir durumdur. günümüz kadınlarının geneli, kendini hayata, topluma bir lütuf ya da daima ayrıcalık tanınması gerektiğini zanneden muazzam bir kişi olarak görürler, böyle olmayıp da hayat bilgisiyle ve kişiliğiyle ortaya çıkmak isteyen kadınlar da yok değil midir vardırlar ama az sayıdadır hatta yok denecek kadar azdır tek tüktür ve egosu arşa çıkmış kadınların arasında kaybolurlar. kadınların büyük çoğunluğu ne yazık ki tam olarak böyledir onlara göre toplumda daima kendisine ayrıcalık tanınmalı, tolerans gösterilmelidir ve aldıkları övgüler, teklifler, talepler onları doğada kadın olduğu için erkek canlılardan üstün olduklarını ve kaç milyar yıllık evrenin yalnız onların etrafında döndüğünü düşündürtür. çünkü o mükemmeldir ve ulaşılması güçtür bütün erkekler onu elde etmek için yarışmalı ve büyük çabalar sarfetmeli yollar katetmelidir. malesef ki günümüz de kadınların büyük kısmı bu tip hayalci zanlara ve görüşlere kapılmaktadır.
    Bu sorunun temeliyse toplumun az biraz fiziği yerinde olan bir kadına sanki kayıp hazineymiş gibi bir gibi muamele yapmasıdır oysa devlet karşısında kadın erkek herkesin eşit olması bu saçmalığı başlamadan bitiren bir otorite olarak karşımıza çıkar.

Diğer taraftan devam edersek günümüz kızlarının hemen hemen hepsi kendilerine daima ben mükemmelim imajı verdirmeye çalışırlar, o değişik kokulu parfümler kıyafetler kolyeler, pırlantaların yüzüklerin hepsinin nihayi mesajı budur " ben senden daha önemliyim ben bu hayatta çok değerliyim ve özelim, çünkü ben kadınım herkes benim peşimde " şeklinde hayatları boyunca sürekli bir gazlamaya yüceltilmeye maruz kalırlar çevresindekiler tarafından ve toplumdaki bu yanlış intibayı kullanarak karşı cinsin algısını ele geçirmeye ve onları yanlış yönlendirmeye çalışırlar ve üstüne üstlük " ben kadınım o halde her şeyi erkek yapmalı " mantığıyla yaşamak isterler, oysa durum tamamen farklıdır. en güzel kadınlar da her sıradan kişi gibi yeme içme dışkılama üreme gibi normal insani faaliyetleri yapmakta ve nihayetinde toprağa karışacak bir organik maddeden ibaret olup diğer insanlardan zerre fazla önemi bulunmamaktadırlar.
    bu durumda tüm o nazlı, afralı tafralı, kendini ağırdan almalı hallerinin bütün erkekler benim peşimde tavırlarının kadınların ne denli ilgi manyağı olduklarının ve her şeyi erkek yapmalı mantığını reva görmelerinin sebebi olarak, onların doğal yaşamda ne kadar kibirli zavallı karaktersiz haysiyetsiz ve şeref yoksunu kişiler olduklarının izahıdır. çünkü kendilerini halktan üstün sayarak millete tepeden bakarlar iki götü memesi var diye kainata seslendiklerini zannederler ama o memeler de elbet fosil olacaktır bir gün.

bu pencereden bakarsak kendilerini çok güzel, muazzam, ulaşılmaz, çok değerli ve özel zanneden kadınların hepsi de en sonunda kara toprağın altına gidip hakettiğini bulacaktır ve o her erkeği peşinde koşturduklarını sandıkları, eşsiz benzersiz bir kişi olduklarını düşünüp boşa geçirdikleri o mühim vakitleri karda iz sürer gibi arayacaklardır. ama o zaman artık çok geç olacaktır.
    diğer kısma gelir isek zaten ölüm gerçeğinin zaten çoktan farkında olan kaliteli efendi kızlarsa, canayakın, içten, kültürlü, tevazu sahibi güleryüzlü ve sıcakkanlı karakterleriyle erkeklerle eşit olduklarını bilerek hayatlarını çok daha güzel atılgan ve keyifli biçimde yaşayacaklardır. ve dünyayı toplumu keşfetmeyi bildikleri için çok daha farklı ve kayda değer anılara hatıralara sahip olacaklardır. esen kalın efendim...
    4 -7 ... yoksul genc
  2. 2.
    (bkz: bugün seni kilisede göremedim jonathan)
    3 ... massiveappeal
  3. 3.
    kendini harika ötesi biri zanneden kaşarları sinirlendirecek hakikattir. Az sonra burada ağlamaklı yazılar görebilirsiniz.
    2 -1 ... yoksul genc
  4. 4.
    NAsıl lan ne diyonuz siz! Değerli tabi oğlum çok değerli hatta en güzel nimet dünya üzerindeki en güzel şey of düşünürken ağzım sulandı ıslak ıslak böyle sıcacık gel seni sarayım koçum diyo adeta. Çok aşırı değerli bişey çok kıymetli çok çok kelime bulamıyorum ya of olsa da yesek...
    1 -1 ... kucuktur uc
  5. 5.
    Çok doğru aksini iddaa eden kadındır zaten.
    4 ... standart birisi
  6. 6.
    Bundan şikayet ediyorsunuz ama sebep olan da yine erkekler. Siz kadınının bir taraflarını kaldırırsanız kusura bakmayın ama o kadın sizi bir taraflarına takar mı. Takmaz. Adamına göre muamele yapın ona göre davranın.
    6 -1 ... astronomisindebikini