1. 1.
    (bkz: ben bir kültür mantarıyım)
    5 ... alucarrdd
  2. 2.
    çok doğaldır gidip kütükleri sevecek halleri yok.
    4 -1 ... crazyslamdunker
  3. 3.
    kültürlü erkeği seven kadınları geçtim, kültürsüz insanı kim sever ki?
    sene 2012 olmuş hala az çok teknoloji, tarih, genel kültür ve dünyadan haberi olmayan insan varsa bence dışlansın lan.

tabii burada kast ettiğim yeni nesil, 20-35 hatta 40 yaş arası.

tanım: doğru bir önermedir. evet.
    5 ... dondurmalikunefe
  4. 4.
    doğru önermedir. sonuçta bilgi de güçtür.
    fakat kültürlü erkekler genelde kendisine hasta olan kızları seçmezler.
    * *
    -1 ... dipci
  5. 5.
    bir bakıma,karşı cinsle eksik yanlarının giderilmesine yönelik bir edimdir. *
    ... sokratizzma
  6. 6.
    çevresine dikkatle bakacak birinin rahatlıkla doğruluğundan şüphe edeceği iddia. ya da biz paralel evrende yaşıyoruz.
    1 -1 ... unidentified stranger
  7. 7.
    yakışıklılığa gençken önem verip serseri peşinde koşan kızların, yaşı ilerledikçe doğru yolu bularak efendi ve kültürlü beylere yönelmesidir.
    3 ... moonlight shadow
  8. 8.
    mümkünlüde herşey mümkündür...

kadınların kültürlü erkekleri sevmesi
    1 ... hazreti muz
  9. 9.
    Ben yanlis evrende yasiyorum galiba... Cevresine biraz bakan, butun guzel kizlari serserilerin goturdugunu gorur... O kadar descartes, hobes, hume okuduk, kicimiza girene kadar matematik, fizik ogrendik, ekonomiyi, dunya politikasini takip ettik, muzik dersi bile aldik... Universite ogrencisiyken calismaya basladik falan, kulturun ta vajinasina koduk, yine bakan yok...
    -1 ... bard of hell
  10. 10.
    olabilecek bir düşünce dediğim, ancak her şeyden bir tutam olması kanaatimde olduğum bir durumdur. yani bir erkeğin ultra yakışıklı olup oksijen israfı yapmasıda yavandır.
    ... asitbaz