1. 1.
    tecavüzü dibine kadar hakettikleri gerçektir.

müslünman adam toplumunda bunlara müsade etmez demeyeceğim, onuru gururu namusu olan insan bunlara müsade etmez.

tecavüzcüleri kutluyor, işlerini daha konsantre yapmaları gerektiğini vurguluyorum.
    4 -21 ... mukemmel herifin teki
  2. 2.
    ahlak bekçileri olur olmaz şeylere burun sokuyorlar. iranda kişi azcık başını açarsa tecavüze uğruyor vs. rahatlık bazılarını sıkıyor galiba.
    ... selia
  3. 3.
    dün gece karşı masamda süper minisi ile önce bacak bacak üstüne atıp sonra bacaklarını ayırarak oturan seksi hatunu gördükten sonra kabullendiğim gerçek.
    ... cartoon pierre
  4. 4.
    sokakta çırılçıplak gezen bir kadın olsam bile bana tecavüz etme hakkınız yoktur. (bkz: tecavüze bahane arayan erkek)
    -2 ... sophievejulien
  5. 5.
    neden bize ikinci dünya ülkesi deniliyor diye düşünüp dururdum hep şimdi anladım. demek efendim mini etek tecavüz sebebiymiş.

hoş sizin tüm mantığınız buna göre.

örnek:

kadın kapansın efendım tahrik etmemek için. saçını kapasın tahrik oluyorum, dudaklarını kapasın tahrik oluyorum. hoş bana sorarsan bu tip bir zihnin jenarötörü kapansın küfre tahrik oluyorum.

şimdi isviçre'den bir örnek aklıma geldi yine. adam gece parkta gezen mini etekli kızı taciz eder. hakim 6 yıl 6 ay verir. herkes sorar ağır değil mi ceza. hakim: 6 ayı tacize verdim 6 yılı isviçreli kızların gece parkta gezme özgürlüğüne saldırdığı için verdim der.

bizde ise mini etek giyme özgürlüğüne saldırı olduğu için bile ayrıca ceza verilmesi gerekiyorken indirici sebep sayılır.

şimdi çözdüm neden üst lige atlayamadığımızı.
    2 ... revoltblue
  6. 6.
    onlar çarşafada girseler bu mantalitede ki abazalarımız yine içeriyi görmeye çalışırlar.

(bkz: suç sende değil bende)
    1 ... bugun gidip yarin gelen