bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    erkek kişilerin kendi yediği bokları kapatma dayanağıdır kadınların ikiyüzlülüğü.

bir kadını doyurmaktan acizken fazlasını isteyen erkeklerin açıklarını kapatma girişimidir.
    ... paraustuylealinansakiz
  2. 2.
    bir parça doğruluk payı olan önerme.

şöyle ki; misal trafikte yaya iken yol vermeyen veya su birikintilerine foşur foşur suya dalan, üstüne üstüne arabayı bodoslama süren bir erkeğe öküz, hayvan, geri zekalıığğ gibi tabirler kullanırken konumlar değiştiğinde kendisi de aynen o öküz, hayvan, geri zekalıığğ gibi araba kullanabiliyor. ve en kötüsü de bunu kendisine bir hak olarak görüyor. yani efendim öküzlüğün salt erkeklere mahsus birşey olmadığını ispatlıyorlar.

ama bazıları. arada kibar hanımlar da çıkabiliyor. onlara saygılar.
    ... prot
  3. 3.
    Yaptığım meslek sayesinde çok iyi anladığım karakterizlik.
    ... geceoldu
  4. 4.
    yaradılışları gereği çok çabuk fikir değiştirirler. bu da onları ikiyüzlü, yanardöner gösterir.
    değiştirmeye çalışmak anlamsızdır.
    tedbirli olmak yeter.
    1 ... pilotmont
  5. 5.
    Erkeklerin iki yüzlülüğü kadar kötü değildir.
    1 -4 ... pembe tavsan
  6. 6.
    feminist nidalar savururken bayan oldukları için öncelik beklemeleri. bu her yerde böyledir. trafikte yol isterler çünkü kadınlar, otobüste yer verilmesini düşünürler çünkü kadınlar, anlayışlı olmanızı beklerler çünkü kadınlar. bir de bu kadınlar erkeklerin yaptığı herşeyi yapabilmek isterler. eğer yapamıyorlarsa erkekler de yapmamalıdır. pisuvar mevzusu buna en güzel örnektir.
    1 ... stajyer dede
  7. 7.
    Erkekler çok farklı mı?
    2 -2 ... obsesif winnar
  8. 8.
    Tum insanlar iyi veya kotudur kadin erkek ayrimi yapmayin amk.
    2 ... ahirtime
  9. 9.
    Üç yüzlü olanlardan daha serefli olmalarina vesile olan hede. En azindan sadece bir kisiyle aldatiyor denilip mutlu olunmasi lazim.
    2 ... kursuna kafa atan mazosist
  10. 10.
    bir ikizler burcu ikiyüzlülüğü gibi olamaz. ben söylemiyorum gezegenler söylüyor.

not: ikizler burcuyum.
    -1 ... hapsurup