1. 1.
    Özellikle türkiyede görülen gerçektir, Sabah akşam erkeklerden ilgi bekleyen bir erkekten hoşlandığını iddia eden kadınların ne yazık ki hiçbir vakit şiir yazma fedakarlığını ve duygularını ispat etme yüceliğini gösterememesidir. Kızlar şiir yazmaz çünkü onlar aşık olmaz onlar da o yürek yoktur. Sadece erkeklerin kendilerine aşık olup bütün vaktini ona harcamasını beklerler. Çünkü kadınların çoğu Bencil ve rolcüdür.
    4 -2 ... elvis presley
  2. 2.
    yazıp kendilerine saklıyorlar.
    8 -1 ... filler ve cimen
  3. 3.
    ruhsuz, duygusuz mahlukatlar.

Bir şiirimi paylaşmak istiyorum.

klozetteki bok gibi bir şeysin sen.
    kahverengi gözlerini hatırlatır her sıçışım bana.
    kokun eser yelden ansızın burnuma,
    ne güzel komşumuzdun sen abla.

sifonu çekerim dansöz gibi dönersin.
    tam gitmeyecek derken son hüptürükte gidersin.
    saflık sende değil bende ama,
    herkes bir gün gider demişlerdi inanmadım ne güzel komşumuzdun sen abla.

kendi şiirim arkadaşlar lütfen alıntı olmasın.
    2 -3 ... li monata
  4. 4.
    Li monata sen şiir yazma dur.
    Aklın çalışsın da program kur.
    Şu modları siken olunca.
    Admine arkadan vur.
    5 -1 ... kafam duman
  5. 5.
    bir kadına şiir yazdıramamış erkek hezeyanı...bana şiir yazan mükemmel bir kadın tanıyorum...iyi ki var...o kendini biliyor...
    2 -3 ... keshberfo
  6. 6.
    kendileri için erkekler yazıyorlar zaten. beyinsiz, özgüvensiz, korkak erkekler uzun uzun edebiyat döktürüyorlar bu ciğeri 5 para etmez karılar için. kadınlar neden şiir yazsınlar ki? bir kere ihtiyaçları yok. ikincisi böyle saçma bir şeye zaman harcamazlar. üçüncüsü ise şiir yazacak beyine sahip değildirler.
    1 ... dakandaz
  7. 7.
    çünkü erkekler, bir şiirin öznesi olmayı bile haketmiyor.
    1 -2 ... anlatsana biraz
  8. 7.
    Sezen aksu yu hariç tutarak söylüyorum bu yüksek karaktere nail olacak şiir ya da şarkı yazabilen kadın çok azdır türkiye de.
    -2 ... elvis presley
  9. 8.
    Esas kadınlar şiir yazar. Kedili ve dramdan beslenen evde kalmış kız kurusu grubu mesela...Her instagram gönderisi altına dörtlük beşlik onluk şiir mısraları. Çünkü bunlar "dümdük"kendini ifade edince gizemlerini kaybettiğini düşünen mal kadınlardır. Bknz:" sosyal medya sürtükleri"
    ... hostesgorunumlupilot
  10. 9.
    Şiir yazmaya ihtiyaç duymamalarındandır. Şiir yazmak için o duyguyu, o hissi yaşamak gerekir. Demek ki öyle duygusal falan değiller.
    2 -6 ... dejavusuri