entry 148 galeri video 2 ses iyilertrends
 1. 1.
  bütün teknolojik, tıbbi, psikolojik ve biyolojik gelişmelere rağmen kadın cinselliği hala ilkel çağını sürdürürken ve bu ilkelliğin en üst noktası ülkemiz yatak odalarında yaşanırken ve erkek hödüklüğünün egemen olduğu ülkemizde hazır haydar dümen abimiz de yıllık izne çıkmışken , sorumluluk sahibi bir yazar olarak ahanda buradan kadınların haz noktalarını açıklıyorum.. hızlı okuyun her an silinebilir;

  saçlar ; evet evet şaşırmayın. tenin ortalarda görünmediği saçların bedensel hazla ne ilgisi var derseniz büyük bir aşamayı kaçırmış olursunuz. saçların hem dipleri hem uçları sanki sinir uçları varmışçasına duyarlıdır. ve dokunulmaya, okşanmaya ve parmaklarla taranmaya hemen tepki verirler. bir kadının saçlarına sevgiyle dokunur ve kokusunu içinize hasretle çekerseniz karşılığı şaşırtıcı olur. kadınların sürekli saçlarıyla neden oynadıklarını sanıyorsunuz?

  kulaklar; kulak memesi ve iç kıvrımındaki görünmez tüyler her iki cins içinde sürprizler barındırı. kabalıktan uzak ılık bir nefesin ve ufak öpücüklerin kadın kulağında yarattığı etki en asil aşk sözcüklerinden daha uyarıcıdır. ilişkinin kadınları en çok geren kısmı olan kuruluk sorununun ve vaginismus' un da kilidi kulaklardadır.

  boyun bölgesi; bir kadının asaleti ve dişiliği en çok boynunda gizlidir. o gizi dudaklarınızla tanıştırırsanız ve bir süt ineği gibi değil aç bir av erkeği gibi davranırsanız ; av torbanız dolu dönersiniz evinize.

  diz kapaklarının arkasındaki gamze; kadın bedeninde en çok ihmal edilen ama kadında sahiplenme ve bedensel özgüveni yerine getiren asıl ilgi bekleyen alanlardan biridir. kadınların bile pek çoğu bu bölgeden haz aldıklarını tesadüflerle öğrenirler.
  kadını ilişkide sınırları aşmaya yönelten ve gerilimini azaltan şeylerden biri erkeğin onda yeni şeyler keşfetmesidir. merak ve şaşkınlık büyünün ana malzemesidir.

  sırt; aslında yine dudakların, boynun ve göğüslerin gölgesinde kalmış olan ama her kadının gerçek zevkle tanıştığı alanlardan biri de sırttır. içgüdüsel olarak bir çok kadın sırt dekoltesiyle dokunulmaya ve öpülmeye davette bulunurlar. ama ne kednileri ne de izlediği şahin k filmlerinin eğitmenliğinden kurtulamamış erkeğimiz, ömrünü boyunda ve bülent kayabaş' tan öğrendiği kadarıyla göğüs uçlarında tüketir. oysa sırt hem ortasındaki vahşi şeyler çağrıştıran derin çukuru hem de baldırların içlerini çağrıştıran yan bölgeleriyle dokunulmaya ve dile karşı aşırı tepki gösterirler. hafif dokunuşlar ve beklenmedik diş müdahaleleri işi çığrından çıkarabilir ve komşuların yüksek ses nedeniyle polisi aramasına sebeb verebilir.

  omuzlar ve omuz çukuru; şimdi aşkı keremcem dizilerinde, öpüşmeyi aysu kayacı' lı pepsi reklamında, seksi hep başkalarının yaşadığı iğrenç bir durumda algılayan seksi görünümlü ama seksten bihaber tikky ablalarımızın yoğun tepki koyacağı bir örnekle izah edeceğim ve bööö diye höykürmelerini duymama gerek kalmayacak;
  omuz çukurundan içilecek bir şişe dom perignon şarabı kalitesinin de üzerinde bir tat verecektir. başka da bişey demiyorum.

  pelvis kemiği; hem kotun üzerinden taşma şekli, hem bulunduğu bölgenin gizemi, hem davetkar ürkütücülüğüyle pelvis kemikleri aslında uyarıcı bir nokta taşımamalarına karşın, ısırıldıklarında psikolojik olarak beyine enteresan sinyaller yollarlar ve bazı aşamalar daha hızlı ve hayvansal güdülerle geçilir.

  ee başka diyorsanız yuh diyorum kardeşim. sen önce ilk aşamayı erken boşalmasız hallet be KARDEŞiM. HEM HERŞEYi DEVLETTEN BEKLEMEYiN. MAAŞI YOK, PRiMi YOK, SiGORTASI YOK.. BURADA BEDAVADAN HiZMET VERiYORUZ. BOKUNU ÇIKARMAYIN. RANDEVUSUZ TERAPi YAPILDIĞI NEREED GÖRÜLMÜŞ. DAĞILIN.*
  #1775713 :)
 2. 2.
  dürüst ve ciddi olduktan sonra, bakışmalardan bile haz alırlar. elinizle yanagını okşamak bile uyarabilir.
  #1775728 :)
 3. 3.
  avuç içi ; yine cinsel uyarılma noktaları taşımayan ama sıcak ve içten bir ilgi gösterilirse akla gelmeyen sonuçlar verebilecek bölgedir. avuç içini öpmek, yalamak ve koklamak sevgideki samimiyeti ifade eder.

  koltukaltı; evet tikkylerimizden geliyoooor; bööööğğğk..; istediğiniz kadar höykürün sevgili imaj ablalarım benim.. birgün beklenmedik bir anda erkeğiniz burnunu ve akabinde yüzünü koltukaltınıza gömüp kokunuzu içinize çektiğinde bakın beyniniz hazdan nasıl uyuşacak ve bir daha olması için nasıl gözlerinizle yalvaracaksınız.
  #1775772 :)
 4. 4.
  (#1635298) bir de burdan yakın gemileri..
  #1775806 :)
 5. 5.
  diş minesi.
  #1775814 :)
 6. 6.
  (#847939) aşk dokunduğun kadar, hayat anladığın kadar..
  #1775821 :)
 7. 7.
  (bkz: cüzdan)
  #1775828 :)
 8. 8.
  (bkz: dil)*
  #1775833 :)
 9. 9.
  jinekologlarin akapunkturcu arkadaslarina danistiklari noktalaradir. cok vardir saymakla bitmez.
  #1775839 :)
 10. 10.
  (bkz: anket)
  #1775842 :)
 11. 11.
  beyne giden sinirlerin tümü.
  #1775843 :)
 12. 12.
  unutkan ve es geçmeyi seven erkekler için kırmızıyla işaretlenmesi gereken noktalardır. boşuna dememişler kırmızı noktalı diye..
  #1775906 :)
 13. 13.
  beyinleridir. başka yerlere yönelmeden önce orayı fethetmek gerekir.
  #1775996 :)
 14. 14.
  ee çok iyi biliyorum da nasıl tanımlasam şimdi..
  yok tahmin ettiğiniz yer değil *
  oranın 4-5 cm üstündeki güldür efendim.

  edit:övünme içeren bakınızlardan mahcubiyet ve hususiyetle içtinap ediyorum.

  (bkz: anlayın gaari)
  #1776077 :)
 15. 15.
  son darbeyi indiriyorum efendim;

  popoları; popolarından ısırılmak bir çok kadının beklemediği bir davranıştır. ama kulağa hoş gelmese de yaşandığında çok hınzırca bir zevk verir. ha bir de kotun arka cebine erkeğin elini sokmasından aldıkalrı haz var ki o ayrı bir tez konusudur..
  #1776173 :)
 16. 16.
  enseleri; öpüldükçe sadece bir ense olmaktan çıkar..

  bel çukurları; ben bişey demiyorum daha..
  #1776444 :)
 17. 17.
  (bkz: g point)
  #1776456 :)
 18. 18.
  (bkz: g noktasi)

  not: nokta kadar menfaat için virgül kadar eğilme...
  #1776460 :)
 19. 19.
  (#911743)
  #1776462 :)
 20. 20.
  (bkz: gadını gavrama noktası)
  #1776463 :)
 21. 21.
  küçük dil.

  şahsen kendimden geçiyorum. öyle ki o nazikçe oraya dokununca partnerimin üstüne kusuyorum,hem de böylece formumu koruyorum. fit ve tabulardan uzak bir ilişkimiz var...
  #1776547 :)
 22. 22.
  tabi ki venüs tepeleridir.
  venüs tepeleri de ne ola ki? derseniz şöyle tarif edebilirim; baldırın iç kısmında yer alan, tepe kıvamındaki karşılıklı çıkıntıdır.

  opun, oksayin, olmadi tirmanin o tepelere bakin ne oluyo.

  (bkz: sözlük tüyoları)
  #1776677 :)
 23. 23.
  (bkz: sekste tabulari yiktim ama partner sorunum var)
  teoride bilmenin zerre işe yaramayacağı noktalardır.
  edit: oha be ya! bir entry entry numarasıyla bu kadar mı uyum gösterir!
  edite edit: bu editi girdiğimde entry numarası 31di ne olmuşsa 32 olmuş...
  edite edite edit: yeniden 31 olmuş. değişiyor sürekli.
  #1776718 :)
 24. 24.
  kirpiklerinden ve kapalı gözkapaklarından, yumuşacık sevgiyle öptükten sonra bir elinizi saçlarının arasına sokarak bir yandan da dudaklarınızla dudaklarını önce yine yumuşacık sonra eze eze, giderek kontrolsüzce ve hafif ısırarak ve dilleri birbirine dolayarak öperseniz haz noktası falan aramanıza gerek kalmaz.
  #1779724 :)
 25. 25.
  boyun,
  ense,
  kulak arkası,
  dudağın kenarı.
  #1781784 :)