1. 30.
    ulan dolmuşta kalçamı cimcikleyen kadın, dua et acelem vardı yoksa hakkında suç duyurusunda bulunurdum. bide göz kırpması yok mu? neyse yine fena oldum aklıma gelince.
    1 -2 ... gri sehrin adami
  2. 31.
    son bir ayda iş dönüşü karşılaştığım durumdur. okul dönüşü kümelenen liseli kız grubu, 2 kelime muhabbetten yüz bulup kalçalarıma laf atıyor. laf aramızda hoşuma bile gitmektedir.
    ... kemalatesaras
  3. 32.
    Hic kimsenin hic kimseyi taciz etme hakki yoktur. Gelin gorun ki cluba gidersin hoslandigin cocukla kizlar gelir surtunerek dans eder cocuga sonra ben iptal.
    1 ... zero two
  4. 33.
    Güzel olur. Hiçbir erkek bundan şikayetçi olmaz. Şikayetçi olan varsa "istemem yan cebime koy" diyordur. erkekleri zahmetten kurtardığı için bu bayanlara teşekkür etmek lazımdır. Ayrıca erkek egosuna iyi gelir.
    1 -1 ... fantastikfilozof
  5. 34.
    Taciz değil göt kaldırmadır taciz olsa öyle duramazsın. Türkiye şartlarında böyle en azından.
    ... dr 17 ruhu
  6. 35.
    geçenlerde metrobüste, bayanın birinin dizi, benim daşşağıma geldi, umarım namus elden gitmemiştir. Bunca yıldır, dişi sinek bile konmamış, dişi kelebek bile ucunda durmamış en özel yerime değdirdiler.
    -1 ... miafori
  7. 37.
    sözlükte sürekli başıma gelen durum. iki dakika rahat bırakın amk.
    3 -3 ... true
  8. 38.
    metroda falan sıkışıklığı bahane edip kalca elliyorum .
    6 -3 ... toskaa
  9. 39.
    Bugün otostop çektiğim çift yolculuk sırasında çiftin erkeği benim göreceğim şekilde dişinin amıyla oynayarak beni taciz ettiler.

Kadın tacizlerine alışamamışken, şimdi çift tacizleri başladı.
    ... gelecege
  10. 40.
    Empati için iyi olabiliyor.

Yıllar yıllar önce tek başıma yürürken yol kenarında ağaca yaslanmış durmakta olan iki kız kendilerini iki üç adım geçmemle beraber "uff göte bak beee!" Dediler. Bana dememişlerdir herhalde diye düşünüp arkamı döndüm bana bakarak gülüyorlardı. Ellerinde bi tesbihleri eksik. Bana demiş kodumun kertenkeleleri.

Allah ım beni neyle sınadın sen ben bu götü kesip nerelere atayım diye içimden haykıra haykıra hızlıca uzaklaştım. O günden sonra kimsenin götüne laf etmem laf etsem de duyurmam. Bunlar hep empati.
    2 ... tasarrufsuzlamba