1. 44.
    Sadece önüne bakan erkekleri başına geliyor sanırım. Eskiden önüme bakar hiç sağla solla ilgilenmezken belki kitap okurken; bomboş çayyolu metrosunda karşı koltuklardan gelip yanıma oturup götünü de yapıştırmıştı ahlaksız. Utandım sağa kaydım, o da kaydı. Ben sonra kitabımı okumaya devam ettim. Aslında hanım kız da pek fenaydı ama neyse şimdi tövbe tövbe.
    1 -1 ... kurmay albay
  2. 43.
    hayatımda hiçbir insanı taciz etmedim ama başıma çok geldi en enteresanı caddede erkek arkadaşıyla öpüşürken çocuğun sırtı bana dönük kızın yüzü dönük kızın göz kırpmasıydı o an neye uğradığıma şaşırdım hatta bir an gidip çocuğa kurtul bu kızdan diye söylesemmi dedim ama sonra çocuk buna inanmaz iki saat muhabbeti olur diye düşündüm ve yürüdüm gittim ordan.
    ... rocksuperstar
  3. 42.
    (resim:#1)
    yağuşuluglulug dert canım.
    ... thebiggraywolf
  4. 41.
    Bazı komşularımın yaptığıdır. Başımı öne eğip yürüyorum ama abartmasınlar.
    ... tek tekerde yanlayan motorcu
  5. 40.
    Empati için iyi olabiliyor.

Yıllar yıllar önce tek başıma yürürken yol kenarında ağaca yaslanmış durmakta olan iki kız kendilerini iki üç adım geçmemle beraber "uff göte bak beee!" Dediler. Bana dememişlerdir herhalde diye düşünüp arkamı döndüm bana bakarak gülüyorlardı. Ellerinde bi tesbihleri eksik. Bana demiş kodumun kertenkeleleri.

Allah ım beni neyle sınadın sen ben bu götü kesip nerelere atayım diye içimden haykıra haykıra hızlıca uzaklaştım. O günden sonra kimsenin götüne laf etmem laf etsem de duyurmam. Bunlar hep empati.
    2 ... tasarrufsuzlamba
  6. 39.
    Bugün otostop çektiğim çift yolculuk sırasında çiftin erkeği benim göreceğim şekilde dişinin amıyla oynayarak beni taciz ettiler.

Kadın tacizlerine alışamamışken, şimdi çift tacizleri başladı.
    ... gelecege
  7. 38.
    metroda falan sıkışıklığı bahane edip kalca elliyorum .
    6 -3 ... toskaa
  8. 37.
    sözlükte sürekli başıma gelen durum. iki dakika rahat bırakın amk.
    3 -3 ... true
  9. 35.
    geçenlerde metrobüste, bayanın birinin dizi, benim daşşağıma geldi, umarım namus elden gitmemiştir. Bunca yıldır, dişi sinek bile konmamış, dişi kelebek bile ucunda durmamış en özel yerime değdirdiler.
    -1 ... miafori
  10. 34.
    Taciz değil göt kaldırmadır taciz olsa öyle duramazsın. Türkiye şartlarında böyle en azından.
    ... dr 17 ruhu