1. 1.
  son zamanlarda toplumumuzda artan olaylardır. özellikle geçen sene fitnesste zirveye ulaştığım zamanlar imam hatipli baş örtülü bacılarımız abileri yaşında olan beni çokça sözle taciz etmişliği vardır. tabi ben efendiliğimi bozmayıp yoluma devam etmişimdir her zaman. ama itiraf ediyim laf atılmak insana "ben neymişim" dedittiriyor.

  çocukluğumda yaşadığım bir olaya gelirsem; bundan 9 yıl önce karşı komşumuzda bilgisayar olması nedeniyle onlara benden 3 yaş büyük olan evin erkek çocuğunun bilgisayar oynamasını izlemeye gitmiştim. evin birde benden 2 yaş küçük ergenliğe belliki yeni girmiş bır kızı vardı. ben masum masum ayakta önümde olan evin erkek çocuğunun oynayışını izlerken kızın yanıma gelmesiyle benim için tehlike çanları çalmaya başladı. birazdan av olacağını bilmeyen ceylan gibi izlemekle meşkulken birden kaba etimde bir el hissettim. kız beni hunharca avuçlamaya başlamıştı. abisi döver diye sesimide çıkaramıyordum. bu taciz kızın uzun, hırıltılı ve şehvetli nefesleri eşliğinde yaklaşık 5 dakika devam etti. sonrada olay mahallinden kaçtım. o zamanlar daha kamışa yeni su yürüdüğünden bu konularda saftım, cahildim. tam ipe un sermeyi öğrendiğim zamanlarda ise karşı komşumuzun taşınması benim cinsellik hayatımın başlama tarihini baya geciktirmiştir.

  sonuç olarak artık biz erkeklerin biraz al benisi varsa avcı konumundan bir semt kızının avı konumuna gelebiliyoruz. dikkatli olmak lazım.
  3 -1 ... romabirgundekurulmadi
 2. 2.
  iki tarafı da memnun edecek olan eylem.
  bir keresinde caddede kadının biri götümü ellemişti. içim kımıl kımıl olmuştu, böyle hareketleri bekliyor insan yaa.
  1 ... maskeli zenci
 3. 3.
  son zamanlarda oldukça artan olaydır.

  mememi elliyolar falan ^.^
  1 ... kadersizim ulan
 4. 4.
  Ankara'nın gece hayatında SıkÇa yaşadığımız olaydır. Insanın özgüvenini arttırır.
  ... prmfuatt
 5. 5.
  erkek yapsa sapık tacizci, kadın yapınca canı çekmiş vs... yok öyle dava, eyy kaşarlar taciz etmeyin erkekleri.
  9 -10 ... ruziceza
 6. 6.
  göz hakkı değii, göz zinası oluyor.
  ... panda kulagi memesi kivaminda
 7. 7.
  böyle şeyler gerçekten oluyorsa taciz edilen erkekler polise başvursun ya da o an çevrelerinden yardım istesinler. kadın ya da erkek tacize göz yumulmamalı.
  4 -1 ... ergota mine
 8. 8.
  elle değil de gözle taciz olmuyor desem burnum uzar asdfg.
  6 -2 ... cilekli sakiz
 9. 9.
  erkeğin yüz vermemesi durumunda olandır.
  1 ... velhasil kelam
 10. 10.
  yapan kadın güzel olduğu sürece benim için sorun olmayan durumdur.
  ... tenay