1. 1.
  Doğrudur bu bu sömürme olayı erkek sevgili yapınca ve ya evlenince başlar. Kadınlar pek çoğu çalışmaz ve bu durumda ihtiyaçlarını karşılayabilmek için bir kaynak arar evleninceye kadar babasını sömürür, sevgilisi olunca hem sevgilisini hem babasını sömürür, evlenince de kocasını sömürür. Toplum yapısı öyle güzel ki erkeğe çalışma sorumluluğu yıkıyor ne de olsa erkek çalışacak askere gidecek falan filan, kadınlara ise fazla sorumluluk vermez onlar sadece evde oturup para yemekle sorumludur bir de kıskançlık krizine girip aşırı ilgi beklerler yani erkekler bu toplumda pek özgür değil evlenmeyen erkekler sapık olarak lanse edilirken kadınlar ise yine korunmaktadır.
  5 -1 ... fyodor paskevich
 2. 2.
  (bkz: pozitif ayrımcılık)
  1 ... true
 3. 3.
  Kader değildir, erkeğin mallığıdır. Size soyut bir şey olan sevgisini bile vermeyen kadına "ya verirse?" mantığıyla daha yolun başında her şeyi dökmeyin, sömürülmemiş olursunuz.

  Romantik komedi filmlerindeki kızın peşinden sürekli koşan ve sonunda onu elde eden hayali aşıklardan ötürü erkeklerde yeni tanıdığı bir kızı etkilemeye çalışarak kazanma içgüdüsü oluştu. Gerçek hayat ise tam tersi, kız kendisinin bir şey sunmadığı erkekten maddi manevi ilgi görünce onu küçümsüyor. Çünkü vermeden almak kızın işini kolaylaştırıyor ve çaba gösterecek bir şeyi olmadığı için aşık olmuyor.

  Bu kuralı bilip verdiğinizi almadan ilişkiyi devam ettirmezseniz kimse sizi kullanamaz. ilginize karşılık veren hatunlara yönelin.
  2 ... yforyazar