1. 1.
  nedense kimselerin konuşmadığı davranışlardır. erkek kişisi binbir sıkıntıyla okuyor, binbir zorlukla iş buluyor sonra tam rahat bir nefes alacak, özgürleşecek ne oluyor bir kadın geliyor ve sevgiyi kullanarak erkeği evliliğe zorluyor.

  garibim ne yapsın işte etkileniyor. o kadın, çevresine hava atmak için, aile baskısından kurtulmak için bir erkeğin hayatını ipotekliyor, evliliğe zorluyor, mobing uyguluyor, ayrılmakla tehdit ediyor. üstüne binlerce liralık düğündür, saçma sapan gereksiz mobilyalardır aldırıyor. kadın da işi gücü bırakıyor keyifle arkadaşlarıyla geziyor, eğleniyor herif çalışsın dursun akşam eve gelince aslan erkeğim yürü bakalım diye sırtını sıvazlasın, biraz bacak arasını açsın bizim saf erkekte tahmin olsun.

  sonra ne olabiliyor heriften sıkılıyor ve boşanıp nafakayı da alıp yeni aşklara yelken açıyor.

  bu bir zulümdür. bir erkeğin hayatını elinden almaktır. bu cinayetten bile daha büyük bir suçtur. erkeklere sesleniyorum bu ailenin reyisi olucam, erkek adam ağlamaz laflarını bırakın ve kendi isteklerinizi dinleyin. içinizde evlilik isteği yoksa evlenmeyin mk. bir kadına kendinizi kullandırmayın.
  1 -1 ... bel gamzeli erkek
 2. 2.
  Ayrilmakla tehtit etdildiginde siktiri çekemeyen embesil erkeklerin uydurduğu zulümdür.
  ... duzenli duzensiz
 3. 3.
  Süresiz nafaka en meşhurudur.
  1 ... selia
 4. 4.
  genel olarak kadınlara yönelik mağazalara sevgililerini yani biz erkekleri saatlerce gezdirmeleri.

  saatlerce gıkımız çıkmadan fino gibi peşlerinden takip ederiz kendilerini.
  3 ... rocko87
 5. 5.
  Hikayeye bakar mısınız. Erkeğin uçkur akıllı olmasının vebali de kadına yükleniyor. Kandırılıyorlarmış. Drama bak. Ühü. Yalan be. Ehe. Her önüne gelene uçkur çözmeselermiş onlar da. Halla halla.
  2 -1 ... ngark
 6. 6.
  gerizekalı mısınız arkadaşım siz?

  beynin mi yok, çalışan kadınla evlen.
  hadi beynin yok, dilin de mi yok? istemediğin şeylere zorlandığında hayır de.
  mutsuzsan ayrıl.

  edit: bütün kanı aşağılara göndermektense azıcık kafayı çalıştır, şerefli haysiyetli bi kadınla evlen.
  edit2: çok zoruna gidiyorsa evlenme. kimse kimsenin kafasına silah dayamıyor evlen diye.
  3 ... nammu
 7. 7.
  0:00 0:04
  1 ... lord morcos omorolost promsos
 8. 8.
  Neden sureki hesap vermek zorundayiz...
  ... bilginsert
 9. 9.
  Kafa sikmek. Dırdır. Kafa tecavüzü.
  1 ... la gazoza
 10. 10.
  psikolojik savaş vardır. psikolojik harpte yıpranmayı ortaya koyacak deliller olmadığı için bu görünmez manipülasyon ve baskı sanki yokmuş görünür ancak vardır. birini duygusal yönden hiçbir fiziksel darbede bulunmadan gayet de yıpratabilirsin.
  mesela iş yerinde mobbing denen olay tamamen bu psikolojik harp üzerine kuruludur. kanıtların yoktur belki ama yıldırma, korkutma, sindirme vardır.

  bunların insan üzerinde yıkıcı etkisi de vardır. birini dövmek fiziksel zararken ve bu üç beş aya en fazla geçerken psikolojik yıpratma hayatını şekillendiren iz olarak kalabiliyor.
  1 ... kdgfbdhsg