1. 1.
    Bir kadının yirmi dört saatlik sürede gerek gerçek hayatta, gerek sanal alemde erkekler tarafından maruz bırakıldığı yoklamaların fazlalığından kaynaklanan bir durumdur.

bir erkek hiçbir şey yapmadan eylemsiz olarak kadınına sadık kalabilirken kadının sadık olması için hem eylemsiz kalması hem de gelebilecek olası saldırıları bertaraf etmesi gerekir.
    ne yazık ki bir kadın hiçbir şey yapmasa dahi, en basitinden yolda yürürken önüne baksa bile birtakım rahatsızlıklar yaşayabiliyor çünkü.

Erkeklerin büyük çoğunluğu sadakati haketmediği için bu erkeklere boynuzları takıp gezdirmenin en doğrusu olduğunu düşünüyorum ve erkeğin sadıklığından emin olmadıkça sadık kalma çabası içine girmeyi aptalca buluyorum.

Tuğba ekinciden gelsin;

https://youtu.be/oI2zDpmx0ww
    2 -4 ... icimdeolenbirivar
  2. 2.
    Yerinde tespit. Bütün insanlar aslında eşlerine sadık kalma zorluğu yaşarlar.
    2 ... vizyonist
  3. 3.
    Erkeğin ya da kadının sadakatinden emin olmadıkça sadakat göstermemek çok tehlikeli bir düşünce. insanlar ahlakı kendileri için taşımalılar, ahlak karşıdaki insana göre şekillenecek bir şey değil diye düşünüyorum. Ayrıca, insanlar dışardan gördükleri ilgiye göre birlikte oldukları insana ihanet edebiliyorsa ya da herhangi bir güven sorunu yaşanıyorsa başlarım öyle ilişkiye yani.
    2 -1 ... blood red moon