1. 1.
  kadınların erkeklerden bekledikleri, geneli klişe olan hareketlerdir efenim. sıralayacak olursak:

  - ilklerin unutulmaması: ilkleri unutmayacaksın abicim. diş fırçasını evine getirdiği ilk günü bile unutmayacaksın. yok abicim hatırlayamam dersen bir yere not al. not al ki sana bu ilkler yol, su, elektrik olarak geri dönmesin.

  - ailesine saygı duyulması: iş ailelere kadar uzanacak kadar ciddiyse ilişki; aman diyim anasına, babasına laf söyleme. o senin annene diyebilir; deme hakkını kendinde görebilir. ancak senin asla öyle bi hakkın yoktur. en şüper aile onun ailesidir. annesi ne kadar çirkef, babası ne kadar uyuz olursa olsun demeyeceksin.

  - pembe yalanlar: her insanoğlu gibi dişiler de yalanlarla kandırılmayı çok sever efenim. politikada da görüldüğü üzre gerçekleri söyleyenler sevilmez, pembe yalanlar söyleyenlerin arkasından milyonlar koşar. diyelim ki arada mesafe olmasına rağmen bu mesafeyi göze alıp bir ilişkiye başlıyorsunuz. "güzelim beraberken iyiyizde uzakken nasıl yürütücez, sen benim yanıma ben senin yanına rahat rahat gidip gelebilecek miyiz?" gibi sorular sormayın. eşeğin aklına karpuz kabuğu sokmayın.

  - aldatmayın, yakalansanız bile asla kabullenmeyin. üst maddeyle bağlantılıdır efenim.

  - çiçek, hediye, vs: arada bir çiçek veya hediye almayı unutmayın. ancak ondan hediye beklemeyin netekim kadınlar hediye almayı daha çok sever. bu hediye verme işlemini de minimum 3 ay sonra yapmaya başlayın. alışırsa cüzdana çok zarar verir.

  - romantik/maço: yerine göre davranın efenim. misal arkadaşlarının yanındaysa öyle sulu şakalar, bayık espriler falan yapmayın. biliyorsunuz ki bu dişi milleti hemcinslerinden çok çabuk etkileniyor. yeri geldiğinde masaya yumruğunuzu vurun, yeri geldiğinde hoşgörülü, anlayışlı olun. ancak dengeyi iyi kurun.
  2 -2 ... rakimalboga
 2. 2.
  (bkz: çocuk)
  ... wake
 3. 3.
  kadınlar erkeklerden kendilerinden beklenenden fazlasını beklemezler.
  3 -1 ... lekesizzihin
 4. 4.
  kimse kusursuz değildir elbette, ben de değilim.

  ama kusurlarımı kapatmaya uğraşıyorum. zor bir bölümde olmama rağmen daha çok film izlemeye, daha çok kitap kitap okumaya, daha çok müzik dinlemeye çalışıyorum. daha çok şey bilmeye uğraşıyorum. makyajsız da güzel görünmek için cildime bi dünya eziyet ediyorum. kuaföre, oraya buraya ev geçindirmelik para ve zaman harcıyorum.

  bunun dışında kıskançlığın abartılmış halini yaşarken, aman neredeyse nerede, ben ona güveniyorum yaee diyen insan olmuşsam, çocukluktan erişkinliğe geçtiğim dönemde yaptığım tüm hatalardan ders almışsam ve sabır kelimesine nihayet ulaşabilmişsem, kimse kusura bakmasın, karşı taraftan da beklentilerim var tabi ki.

  tamam kültürlüsünüz, yakışıklısınız, hoşsunuz falan, ama bununla bitmiyor işte yine.

  zor zamanlarımda yanımda olmayacaksa, biri bana laf ettiğinde benden önce o susturmayacaksa, ben bi hata yaptığımda koşarak benden kaçacaksa, zaten hiç gelmesin. canım yandığında, üzerine bi de o yakacaksa, ben ne yapayım onu? yalnızken ben başımın çaresine bakıyorum zaten.

  güzel güzel giydirip, koluna takabilecek, erkekliğini ispat edebilecek bi kız arıyorsan, biz mani olmayalım, etrafta bi tomar var çünkü. zira limit bazen bi yere kadar. ama bakıyorum da bi alamet özgüven paşam.
  5 -1 ... annabel lee
 5. 5.
  (bkz: ilgi)

  -bana bunu veren adam piyasaya daha sürülmedi.
  2 -1 ... rod ve koni
 6. 6.
  kadınlar 3 şey ister erkeklerden.

  ilgi
  daha çok ilgi
  sonsuz güven. *
  3 ... new cherry
 7. 7.
  güven ve dürüstlük.
  1 ... saracmert
 8. 8.
  belirli bir olgunluktan sonra hiç birşey beklememek .
  1 ... herlafamaydonoz
 9. 9.
  ne fark eder ki?
  hayal kırıklıkları yaşaya yaşaya,
  ruhumuz gönlümüz hep sargıda,
  bi' şey beklememeyi öğreniyoruz bi' süre sonra. *
  2 ... akilluslu
 10. 10.
  karşı tarafın bakış açısından bazı şeyleri öğrenmek iyi de kimse burada yazılanlara göre kendini olmadığı bir şekle sokmaya çalışmasın. kendinizin beğenmediği bir yönünüz, huyunuz vardır o ayrı, ki düzeltmek makbuldür..
  ... djrmnthl