1. 1285.
    Kadın sözünü geçirebilen erkek aradığından ortaya çıkan durumdur. Efenimdi erkekler yarın bigün ailesine karşı sizi ezdirme durumu mevcuttur. Erkek dediğin masaya yumruğunu vuracak.
    1 -1 ... sigaranindumani
  2. 1286.
    Bunun pek çok bilimsel sebebi bence bunun sebebi piç dediğimiz erkeklerin daha atılgan olduğundan yani daha girişken olduğundandır bi de kadınların karşısında efendi erkekler gibi şekilden şekile girmezler bu da onları daha özgüvenli gösterir ama her kadın için geçerli değildir bu bazı kadınlar efendi sever.
    2 ... helenistikcocuk
  3. 1287.
    Benim etrafımda olan insanlar 18-20 yaş grubu liseden yeni mezun 1.sınıf üniversite öğrencisi. Konuştuğum arkadaşlarım erkeklerde cool olma ve fit vücut aradıklarını söylüyor. Benim kendi yaş grubum ise erkekte saygı sevgi güven ince ruhluluk vs arıyor.

Diyeceğim kadınlar demeyelim de belli yaş gurubu diyelim.
    ... sassanach
  4. 1288.
    Erkeklerin hanım hanımcık kız yerine orospu tercihi ..
    9 -6 ... merveleregitcemanne
  5. 1289.
    Piç erkek merak ve ilgi uyandırır. Gencecik kız tabi ki heyecan yaşamak istiyecek.. Gidip embesil gibi pc oyunu muhabbeti mi yapsın. Tabi bu genç kızlarımız yaş ilerledikçe efendi çocukları kaçırdıkları için pişman olurlar.
    1 ... shadowhb
  6. 1290.
    entry-nick uyumu.
    ... return of ibrahim
  7. 1291.
    Maksat gönül eglendirmek, uç beş aksiyon yasamak falan filansa kizlar hemen ayilip bayilirlar çocuklar için. iki gun sonra da arkasından soverler. Kendimizi düşürmeye ne gerek var. Seviyeli düzgün bi şeyler yasamak lazim zaten kafa dengi birini bulursan senden iyisi yok. Bakin mesela benim yârim -ya ölürüm ne güzel bi çocuk-. Her şeyden önce arkadaşım, sonra sevgilim.ilişki yuruycekse boyle biriyle yürür zaten. Diğer turlu niyetleri belli bebeklerim.
    3 ... potluvese
  8. 1292.
    "Piç" diye tabir ettiğiniz erkekler genelde daha sıcakkanlı, daha cana yakın davrandığı için kadınların gönülleri de onlara kayıyor doğal olarak. Efendi erkekler de suçu kadınlarda aramayı bırakıp kendi davranışlarına baksın biraz.
    5 -4 ... darulmihen
  9. 1293.
    Öyle değil efendim o. Çok sevgilili kadınlar çok sevgilili piçleri tercih eder. Az sevgilili kadınlar efendileri tercih ettiğinden ve ortalık çok sevgililerle dolduğundan biz bu önermeyi doğru sanarız.
    1 ... topumtufegimkelebegim
  10. 1297.
    Bir kaba bir gül, başka bir kaba ise dışkı koyun. Sizce sinekler hangisine konar? Ah işte mesele bu.
    1 ... ulu tengri