1. 1286.
    Bak bu düpe düz saçmalıktan ibaret bi tanım. Kim piç erkekten hoşlanır ki? Biz kadınlar erkeklerin bi üst sürümü olduğumuz için böyle erkeklerle sadece takılırız sonra yaşımız kemale ermeye başlığında buluruz bi efendi adam onunla evleniriz bu durumda tercihimiz piç erkekten yana değil efendi erkekten yana kullanmış oluruz.
    1 -6 ... kremlinkadini
  2. 1287.
    Genelleme yapılamayacak bir konudur. Her yaşa ve yaşanmışlığa göre farklılık gösterir.

Serserilikten, maçoluktan, kıskanılmaktan, kısıtlanmaktan, döş kılından, pala bıyıktan hoşlanan nice kızlar biraz olgun yaşa geldiklerinde emeğin, sevginin, saygının, dürüstlüğün, mutluluğun, beraber bir şeyler paylaşmanın kıymetini anlıyorlar mesela.
    2 -1 ... hazynshon
  3. 1288.
    Kim demiş onu. Kim piç adam tercih ediyor.?? Adamlar sonradan piçleşiyorsa kadınların ne günahı var?? Efendi erkek kaldı da biz mi bulmadık?
    Ama biraz atraksiyon da iyi gidiyor. Efendi çok olmayın beyler ama piçte olmayın. Sadece hayatın tadını çıkarmayı sevin. Tek istenilen bu.. yağmur yağdı mı kaçmayın ya da canınız o an o yere gitmek istiyorsa gidin. Özgür olmak hayatın kendisidir.
    3 ... durbisaniye
  4. 1289.
    insanları bir kalıba koymak yanlis. kadınlar piç erkek sevmiyor aslında karşısındaki insan onu siklemeyince piç oluyor ama bir başka insana karşı o piç nasilda efendi bir insan.
    1 ... taktikyali kasif
  5. 1290.
    kadınlar piç erkeği değil de mal olmayan erkeği tercih etmektedirler.

iki kelimeyi bir araya getiremeyen ya da ne bilim asosyal dünyadan bi haber erkeği kusura bakmayın da erkekler de tercih etmiyor.
    1 ... mata as
  6. 1291.
    her seferinde efendi erkeğe diye niyetliyorum ama niyetim bozuk herhalde.
    4 -3 ... corbadaksinekkanadi
  7. 1292.
    Disari pic, kiz kisisine efendi olmasini umit ederek tercih yapiyordur. (bkz: Ben bu yaziyi bir kezbana yazdim)
    ... kernel
  8. 1293.
    "efendi olanı tercih ediyorum" diyenler +30 yaşında tombik ablalar galiba yoksa sağda solda denk gelirdik.
    1 ... ferdici
  9. 1294.
    testosteron.
    ... pazzigillerden
  10. 1295.
    zıtlar çekici olduğundan olsa gerektir. kadınlar genelde toplumsal anlamda daha arka planda kaldığından ve kendini daha zor ifade edebildiğinden, o konuda rahat erkekleri çekici buluyor olabilirler. kişi kendine benzeyeni istemez, hülasa; farklı olanı daha çok arzulanır.
    6 ... cikita muz teoremi