1. 1287.
    Normaldir.

Dünyada ne Âdil ki, ilişkiler Âdil olsun.
    1 ... muhendis tarihci
  2. 1299.
    Efendi erkeğin tanımını yapayım size;

Piç erkeğin elinde bulundurduğu imkanlara sahip olamayan ama o imkanlar için keşke diye iç çeken, genellikle ilgisiz kaldığı için kendini efendi sanan ama iki ilgi gördüğünde en yakın arkadaşını bile satan gizli ve bastırılmış piclerdir.

Kendi picliklerini doğurdukları anda görün siz onu.
    Hala efendi erkek var ve kendini efendi sanan erkeklere üzülüyorum ya.
    6 -6 ... insan olmaya ceyrek kala
  3. 1300.
    30 lu yaşlardan sonra piç erkeler yerini efendi erkeklere bırakır.
    3 ... anonymousxx
  4. 1301.
    Daha çok ergenlik döneminde görülen kezban davranışıdır. Büyüyünce geçer.
    3 -1 ... otoriter faso kemalist
  5. 1302.
    27 yaşından sonra değişir.

Zaten okumuş etmiş belli bi seviyenin üstündeki kadınlar piç erkekle takılıyosa sadece ve sadece eğlenmek içindir. Evlenmek için asla onu tercih etmeyecektir.
    3 -3 ... sutlemuz
  6. 1303.
    yanlış bir yargıdır. bu yargının doğrusu "kadınların Özgüvenli erkekleri tercih etmesi" dir.

Bu her iki cinsiyet için de geçerli bir kavramdır.

Özgüvensiz Erkeklerde burnunun dikine gitme huyu olduğu için kendisini seveni görmez. Onu seven bir kadın alt ligindedir, çünkü kendisi gibi bir özgüvensiz bir erkeği seven bir kadının gizemi olamaz, o kadın ya güzel bulunmaz, ya da denkleme bile tabi tutulmaz dikkat edilmez.

Aslında gerçeği kendisi de bilir. Kendi kafasındaki mükemmel kadın idesini karşısındaki kişiye yükler. Kendisini olduğu gibi sevecek birini hayatına alamayacağı gibi başkasını da olduğu gibi sevemeyecektir.

Bu ideyi karşısına yüklediğinde senaryoyu kafasında oynatmaya başlar ama her değişken kontrol edilemeyeceği için bu oyunda erkeğin eline yüzüne bulaşır. Bu sefer özgüvensiz erkek "ben efendi adamım" duvarı arkasına sığınır.

Hayır değilsin.

Sen aslında kendi sikini her şeyden önce düşünüyorsun. Sen bencilsin. Karşındaki insanı olduğu gibi sevemiyorsun. Seni seveni göremiyorsun.

Aşktan önce bir seviye mantık her zaman akıllıca sonuçlar doğurur.

Kadınlar kendilerine değer veren, onları olduğu gibi sevip onları daha iyi bir yere getirebilecek erkekleri sever.

Birinin kalbini mi kazanmak istiyorsun? Önce onu bir tanı.
    2 -3 ... super helix
  7. 1304.
    doğru değildir. kadınlar aslında oturaklı ve kendinden emin erkekleri daha çok beğenirler. ama eğlenmek için bu karakterdeki erkeklere yönelirler sadece.
    ... ortuna
  8. 1305.
    bazı kadınların ne kadar salak olduğunun göstergesidir. hatta çoğu kadın salaktır. dikkat ederseniz yolda,televizyonda,arkadaş ortamında bazı sevgililer görürsünüz dersiniz ki aaa bu kadar güzel kız manken gibi kız nasıl olurda bu oğlanla çıkıyor aklım almıyor. işte almaz tabi amk. o kız piç, yakışıklı iyi siken biri değil zekası yüksek ya da terbiyeli ya da çok karakterli ya da çok çalışkan becerikli olmasına vurulmuştur.
    ama bazıları buna rağmen efendi tipi ortalama düzeyde saygılı erkeklerin mesajlarına görüldü atıp onların yüzlerine bile bakmayıp dil dışarda gezen, hippi gibi takılan, o kız benim bu kız benim takılan tiplere !verirler.
    2 ... duygusal masturbator
  9. 1306.
    etrafta ilgi ve sevgiye muhtaç bir dolu süslü kadının dolaşmasına neden olan tercihtir. burada piçlikten kasıt, hoyrat yaşayan, sadece kendine değil çevresine de yıkım faaliyetlerinden nasip aldıran, canının istemediği herşeyi önemsiz ve değersizleştiren insan tipidir.

cidden hayatının bu eksende dolandığını gördüğünüz birçok erkek ya da kadın bir dolu harabe bırakmıştır ardında...
    1 ... torunusamil
  10. 1307.
    efendi kadın piç erkek tercih etmez çünkü piç erkek tercih eden ya efendi değildir, ya da efendi görünüyordur ama gizliden gizliye kaşardır. ben efendiyim mesela kaşar kız tercih etmem. yani ciddi düşünmek için tercih etmem. ciddi düşünmüyorsam zaten ben de piç biriyimdir. olay bu kadar basit. evet erkekler gibi kızların da büyük bir bölümü kaşardır. hatta kaşar olmayan kızlar size çekici gelmez.
    ... anambunelan