1. 1349.
    Piçendi iyiymiş. Güldürdü
    ... depozitolupetsise
  2. 1348.
    Hem efendi hem piç olanlarını denesinler, böyle piçendi ya da efepiç *
    2 ... sosyal icici
  3. 1347.
    çünkü piçler farklı, efendiler sıradan. piçler aykırı, efendiler düz.

yani kadınlar bunları böyle sanıyo. sonra da efendi bulup evlenelim diyolar.
    1 -1 ... saldirayterk
  4. 1346.
    kadınların orospu olma tercihidir aslında.
    1 ... 333444555666777888999
  5. 1345.
    http://www.milliyet.com.t...akta-cok-magazin-2500879/

akıllanmazlar. çünkü akıl yok, dürtü ve duyguyla yaşıyor
    1 -2 ... anambunelan
  6. 1343.
    Erkeklerin seçtiği kadın karakteriyle ters orantılıdır. Evet biz hanım hanımcık, ahlaklı, nerede nasıl konuşmasını ve oturup kalkmasını bilen kadınları hayatımıza almak istiyoruz. Hatta evlenmek istiyoruz. Ondan öncekiler tamamen eğlencelik, atıştırmalık. Siz hanımefendi kadınlar ana yemeksiniz *

Gerçi siz diyorum ama bazıları çok da üzerine alınmazsa daha iyi olabilir...
    ... lennonmccartney
  7. 1342.
    Kurnaz avratların başvurduğu eylemdir.
    Zira onlar da biliyor takılırken piç, evlenirken efendinin evla olduğunu.
    ... cimbomlu yazar
  8. 1341.
    Tercih değil de istemsiz bir yönelim denilmesi daha doğru olandır. Sokakta 100 tane kıza sorsanız sevgilinizin efendi olmasını mı piç olmasını mı istersiniz diye 100ü de efendi der tabiki.

Gene de piçlere bir ilgi kayması oluyor işte. Sen ne istersen yaparım seni çok seviyorum senden başkasını görmüyorum modunda takılan birisindense yakışıklı, önüne gelenle flört eden, onun için asla özel biri olamayacağının farkında olduğu bir erkekten hoşlanıyor. Bu oçe erkek kişisi hanım kızımıza ne kadar terbiyesizlik yaparsa yapsın gene de kız hoşlanmasına engel olamıyor.

Efendi çocuğumuz yeri geliyor bir yıl boyunca kızımızı düşünüyor hayatına kimseyi almıyor,bu piç arkadaşımız da anın getirdiklerini yaşıyor, sadece kızsız kaldığı durumlarda malum kızımıza yazıyor vs.

Sonuç olarak kızcağımız tabiki de efendi çocuğun verdiği güven ve sadakat duygusundan vazgeçemeyecektir ancak her daim bu şerefsiz, yer yer esas kızın ağzına tükürmüş olan piçozu, kalbinin en değerli köşesinde tutacaktır. Hatta her mesajına büyük bir hevesle dönüş yapacak, çağırdığı mekanlara gidecektir.

özet olarak;
    (bkz: Bela vaziyetin içine soxum)
    1 ... kucuktur uc
  9. 1340.
    aldatılınca falan ağlıyorlar sonra. sen efendi adamları harca, sonra berkecan bana şunu yaptı bunu yaptı diye zırla dur.
    3 -1 ... penald
  10. 1339.
    Bu bir safsata. Hiç bir kadın, kendisine saygı duymayacak ve onun isteklerine yerinde ve belirli saygı çerçevesi içerisinde karşılık vermeyecek bir erkeği tercih etmez.
    Kadınların doğası gereği, bir erkeğin o'nu onure etmesi gerecek tüm özellikleri içinde barındırması gerekir. Bahsi geçen, bu erkekleri seven nacizane hanım efendiler, muhtemelen ne istediğini tam olarak algılayamamış ve sonu acı ile bitecek, efendi erkek arayışları içerisinde Google amcayı ziyaret edeceklerdir.
    Doktorum ben en çok bana soracaksınız.
    8 -2 ... universitemezunuaskdoktoru