bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1351.
    benim açımdan çok doğru bir önerme gittim hep piç olanı tercih ettim. Unutulmuyo bide bunlar.
    ... whiiteniigga
  2. 1350.
    Normaldir.

Dünyada ne Âdil ki, ilişkiler Âdil olsun.
    ... muhendis tarihci
  3. 1349.
    hea ben.
    2 -1 ... kazikli voyvoda
  4. 1348.
    Bir kaba bir gül, başka bir kaba ise dışkı koyun. Sizce sinekler hangisine konar? Ah işte mesele bu.
    ... ulu tengri
  5. 1344.
    Öyle değil efendim o. Çok sevgilili kadınlar çok sevgilili piçleri tercih eder. Az sevgilili kadınlar efendileri tercih ettiğinden ve ortalık çok sevgililerle dolduğundan biz bu önermeyi doğru sanarız.
    1 ... topumtufegimkelebegim
  6. 1343.
    Herkese sahip olabilmek ama sadece bir kişinin sahip olduğu kişi olmak. Böyle olmasını umar, dünya onun ruh eşini aradığı yerdir, aslında o arıyordur ama bulamıyordur. Bunu kodlar insanın beynine. En başta değer verir, aslında o kişiyi bulmuştur, buna inandırır ve o değeri pat diye geri alır. O değere yeniden sahip olmak isteyen kadın artık savaşın içindedir.

Ama o savaşı bir çok kadın aynı erkek için veriyor. Sahip olma arzusu, benim olsun, sadece beni sevsin isteği. Oysa o tercihlerini tanıdığı insanlar arasından yapmaz, yeni biriyle tanışmak ister. Kadın boşuna savaş verir. Ya annesine aşırı bağlıdır ya da annesiyle ilişkisi kopuktur, ortası yoktur. Anasına asla laf söyletmez, anasına gelin bulma derdindeymişcesine davranır.

Arkadaşım ne zaman biriyle henüz tanışmış olsa ve annesiyle tanıştıracakmış beni dese ben hemen aaa derim yeni bir piçimiz oldu.

Bu da haliyle bir değer göstergesidir. Öyle değerlisin, öyle kedi canını bir şeysin ki seni annemle tanıştıracağım. Tanıştırmaz..

* sözüm bir sevgi seli içinde olup iyi niyetli olanları kapsamaz.

Güzel sözler söyler, herkesten farklı olduğuna inandırır. Kadınlar Nedensizce herkesten farklı olmak ister oysa zaten herkes herkesten farklıdır.

Aslında iletişim yönü kuvvetli insanlar oluyor. Herkesle muhabbet edebilirler. Karşısında kim olursa olsun oturup sohbet ederler. Ağızları iyi laf yapar çünkü. Her ortama girmiş insanlar bunlar. Aynı özelliği kadını kandırmak için kullanınca ne oluyor? Olan bu.

Yani aslında kadınların suçu yok. O an kadın etkilenmiş durumda, haliyle insanları tanımıyor, bu kadının bu adamdan etkilenmesi basit. Bir tür tercih değildir aslında bu. Bilerek tercih edenler var ama sanki hepsi piç erkeği bilerek tercih ediyormuş gibi davranmak yanlış.

Efendi erkek hızlı iletişim kurmaya çalışmaz, daha sağlam, daha yavaş adımlar atar. Daha sabırsız olan kadın için bu benden hoşlanmıyor şeklinde algılanır. Piç erkeği bir adım öne çıkaran şey teknik farkı. Oysa aslında çok hoşlanan kişi öyle hemen adım atamaz.

Ben böyle gözlemledim. Mahalle kültürü içinde büyümüş biri olarak her yerde bol bol kendilerini izleme şansım oldu. Pek sevmiyorum ben.
    3 ... mens rea
  7. 1342.
    "Piç" diye tabir ettiğiniz erkekler genelde daha sıcakkanlı, daha cana yakın davrandığı için kadınların gönülleri de onlara kayıyor doğal olarak. Efendi erkekler de suçu kadınlarda aramayı bırakıp kendi davranışlarına baksın biraz.
    4 -3 ... darulmihen
  8. 1341.
    Maksat gönül eglendirmek, uç beş aksiyon yasamak falan filansa kizlar hemen ayilip bayilirlar çocuklar için. iki gun sonra da arkasından soverler. Kendimizi düşürmeye ne gerek var. Seviyeli düzgün bi şeyler yasamak lazim zaten kafa dengi birini bulursan senden iyisi yok. Bakin mesela benim yârim -ya ölürüm ne güzel bi çocuk-. Her şeyden önce arkadaşım, sonra sevgilim.ilişki yuruycekse boyle biriyle yürür zaten. Diğer turlu niyetleri belli bebeklerim.
    3 ... potluvese
  9. 1340.
    entry-nick uyumu.
    ... return of ibrahim
  10. 1339.
    Piç erkek merak ve ilgi uyandırır. Gencecik kız tabi ki heyecan yaşamak istiyecek.. Gidip embesil gibi pc oyunu muhabbeti mi yapsın. Tabi bu genç kızlarımız yaş ilerledikçe efendi çocukları kaçırdıkları için pişman olurlar.
    1 ... shadowhb