1. 1.
    değerli din bilgini nureddin yıldızın önemli bir tespiti. erkeklerin olduğu ortamda oynaması zaten haram.

https://www.fetvameclisi....larin-oynamasi-40455.html
    1 -4 ... 333444555666777888999
  2. 2.
    şevk uyandırır. ama kadınlar böyle güzeldir.
    düğünde süslenmiş, değer göstermiş ve gelenek görenek dahilinde bir roman attırmış çok mu?
    giydiği dar elbisenin üzerinden sallanan kalçalar ve göğüs dekoltesi kadını tamamlar. tabii güzel oynamak şartıyla.
    1 -3 ... rockonbaby
  3. 3.
    erkek varsa haklı önermedir. kadın kadına düğünde oynamayı peygamberimiz bile kızına söylemiştir. hz. fatıma ile hz. ali düğünsüz evlenmişlerdir ve peygamberimiz de bu duruma üzülüp keşke aranızda bir araya gelip eğlence yapsaydınız demiştir kızına.
    1 -1 ... masklavi
  4. 4.
    ismi söylenmediği durumlarda mı geçerli acaba diye düşündüren fetvadır.
    kadınların düğünlerde oynaması haramdır
    4 ... lagavulinvebazlama
  5. 5.
    Televizyon programında serbest galiba.

Din ne güzel ha, neresinden çekersen.
    3 -2 ... kuiper
  6. 6.
    Haramdır!
    Ayrıca ben karımı kıskanırım. Tombul, tombul memeler, popo kıvırmalar, göbek atmalar...
    Dimi?
    Tahrik ediyor dostum, Ben domuz eti yemedim ki; karımı dansöz gibi oynatayım.
    4 -1 ... iyyneci
  7. 7.
    Benim akrabamlarımsa haramdır. Güzel hatunlar varsa caizdir. Güzele bakmak sevaptır. Böyle saçma bir hassasiyet işte.
    1 ... kagit helva
  8. 8.
    Bazen düşünüyorum da bunun kime ne faydası var? Yani bir erkek için kadının oynamasının haram olmasının ne önemi var? Sana ne ki, seni neden ilgilendiriyor ki? Sen cennette bilmem kaç tane huri hayal ediyorsun değil mi o zaman kadının işlediği günahtan cehenneme gidecek olmasından falan sana ne!

Cennete gitmeyi bu kadar çok istiyorsanız, kadınların hayatını cehenneme çevirmek yerine kadın oynarken kafanızı öbür tarafa çevirin. Bu çok da zor olmamalı.

Bir fetva gereksiz bir erkek fetvası.
    1 -1 ... misaki meii
  9. 9.
    düğünün kendisi gereksiz mk. bir düğün nerden baksan en az 100 bin tl. oraya harcayacağına git bir yerde yatırım yap.
    1 ... pillars of creation