1. 1.
  medya tarafından yıllarca süren beyin yıkamanın bir ürünüdür. her daim güzel ve seksi olmak hayati bir koşulmuş gibi gösterilip; reklamlar, filmler hatta haber bültenleriyle bile beyinlere öylesine dikte edilmiştir ki maalesef çoğu kadın hiç farkında olmadan kabullenir cinsel obje olmayı.
  7 ... lilja
 2. 2.
  kendilerini kıskanmalarına sebep olan durumdur.

  yani kimine yakışıyor, diğerleri kıskanıyor. böyle bir şey.
  1 -1 ... bl
 3. 3.
  kafası boş olan ve zekasıyla gündeme gelemeyen kadınların ayıbıdır.
  1 ... legend of the stranger
 4. 4.
  kadınların kabullenmesinden ziyade, erkeklerin statükoyu değiştirmeye ne kadar niyetli olduklarını tartışmayı gerektirebilecek durumdur.
  inançlardan toplum yapısına kadar her alanında erkek-egemen olan insanlık, hakikaten kadın-erkek eşitliğini ne zaman görecektir, şüphelidir. Bununla birlikte, hayatının her hangi bir parçasına anlam katmayı inatla reddeden erkekler olduğu gibi, kadınlar da vardır. Toplumun büyük çoğunluğu tüketim mantığı ve anlamsızlık bütünü içinde yaşadıkça, hayatı anlamlandırma kavramı 2-3 başlık altında daraltıldıkça, kadınlar da bir yerde cinsel obje olarak kalakalacaklardır.
  Maalesef ki, kadınların bazılarının bu durumu kabullenmesi, bazı konularda mücadele verme niyeti olan erkekleri de bu akışa uymaya zorlamaktadır.
  2 -1 ... kelkeshoze
 5. 5.
  (bkz: senden cinsel objem olsun istiyorum)
  1 ... aksak tirtil
 6. 6.
  kadınların cinsel açlıklarını dışa vurmalarının bir göstergesidir. yüzyıllardır inanılanın aksine, kadınlar erkeklerden daha fazla seks düşünür, seks ister ve cinsel doyuma ulaşmak isterler. avustralyalı seksolog prof dr. richten bergenstein'ın da yaptığı araştırmalarda ulaştığı sonuçlara dayanarak, çağımızda kadının daha serbest hareket etme olanağı bulmasının da etkisiyle, doğanın kendisine verdiği rol olan "cinsel obje"liği dışa vurduğunu ve her geçen gün tatmin edilme arzusunun büyüyerek daha da arttığını söyleyebiliriz. kadınlar, artık evlenip, bir aile kurup, tek eşliliği benimsemek yerine birden fazla cinsel partner arzuladığını, cinsel birleşmede birden fazla orgazm (ki biz buna multiple female ejaculation diyoruz) yaşaması realitesine bağlayabiliriz. yeni zelandalı bir araştırma grubunun lideri olan prof. dr. martin oltensen de gelecekte kadınların iş yaşamında şimdiki gibi etkili olmayacağını, hayatlarını sadece cinsel anlamda tatmin olmaya adayacaklarının altını çiziyor ve de ekliyor: "bir kadını orgazma ulaştırmak, onu dünyanın bir numaralı şirketinin ceo'luğuna terfi etmekten daha mutlu kılacaktır". velhasılı kelam, kendini cinsel obje olarak gören kadını eleştirmek ve yermek yerine, onu tebrik etmek daha mantıklı olacaktır.
  2 ... gmail notifier
 7. 7.
  şişme bebek olmayı kabul etmektir. yani beyinsiz sadece uçkura çalışan. seksi hayatın merkezine oturtmaktır.
  1 ... birgarip
 8. 8.
  hadi hep birlikte;

  - bizleeeer bu dünyÂ'yı erkek milletine dar etmek için gönderildiiik, onlara yeryüzündeki cehennemi tattırmak için gönderildiiiik...ve bu uğurda milyon etl*'ler döküp estetik ameliyat olmaya râzıyız. bik bik bik...

  genellikle kafalarının içi boş olan ve bedenlerinden başka sunabilecek bir şeyleri olmayan kadınların yaptıkları davranış. mÂsum bir istek olan güzel görünmek, onların literatüründe bir çeşit avlanma silahı olur.

  cüzdan ağırlığına göre bedenleri üzerinde çalışılma fırsatı verirler.

  bozulan temiz duygular ve saflıktan uzak, çıkarcı sistemin köleleri.
  2 ... gothic evil
 9. 9.
  (bkz: insan)
  ... handushka
 10. 10.
  (bkz: sozlesme okumadan i agree yi tiklayan insan)dır. başına ne geleceğinden haberdar olduğunu düşünse de; işler her zaman istediği gibi gitmeyebilir.
  -1 ... mozambik tavsani