1. 1.
    türkiyede gördüğüm olay. danimarkada iki yıl yaşadım. bir mekanda bir kadının yanına gidip tanışmak istediğimi söylediğim zaman neden tanışmak istediğimi soruyor. eve gider sevişiriz kafalar uyuşursa diyorum. ya ilgin için teşekkürler sevgilim var diyor ya da olur bir şeyler içelim diyor kafalar uyarsa uyuyor uymazsa iyi akşamlar deyip herkes yoluna gidiyor.

türkiyede bunu söylediğinizde sanki kadına anasına kardeşine tecavüz etmişsiniz gibi tepki veriyor. medeni ol diyecem nerede o çağdaş kafa. ortadoğu bok çukurunda bu iş böyle.
    12 -17 ... orantisiz zeka 3
  2. 2.
    hala ahlaksızlığı medeniyet diye göstermeye çalışanlar var.
    bu ülkenin önem verdiği değerler var. istemiyorsan sg aq.
    10 -6 ... birsabahgelecekkardanaydinlik
  3. 3.
    küçükbaş hayvanlara anlatır gibi anlatıyorum. tacizden tecavüzden bahsetmiyorum. ısrardan da bahsetmiyorum. sadece bir teklif. istemiyorsan saygı duyarım. hayır demen yeterli. sana hakaret etmiyorum seni beğenmiş onore etmişim.
    4 -3 ... orantisiz zeka 3
  4. 4.
    yallah danimarka'ya.
    4 -3 ... i am from gotham
  5. 5.
    Bundan rahatsız olmayanların anasına, bacısına itinayla cinsel ilişki teklif edilir. Medeniyete giriş 101 hocam ödev olarak verdi. Bir kadına gidip sevişek mi diyecekmişim. Bacınız nerede bi söyleyin de teklif edeyim. Yaşasııın medeni olacam xd.

Ultra çağdaş paketi istiyorsanız, sizi karşıma oturtup, karşınızda cinsel ilişki teklif ediyorum. Artık kabul ederse, gelmekte ve izlemekte de serbestsiniz.
    4 -5 ... calcio
  6. 6.
    Peki ya Senin anana bacına çağdaş olunsa sorusunu akla getiren tespit.
    2 -2 ... altinorduu
  7. 7.
    Danimarka'yi haritada gösteremeyecek adam senaryo yazıyor.
    3 -2 ... ata ters binen kovboy
  8. 8.
    Küfürleriniz seksist ve kadını aşağılayıcı olduğu içindir muhtemelen.
    1 ... i am who i am
  9. 9.
    Adama eşek dersin kızar da, aslan dersin sevinir... Oysa ikisi de hayvandır. Hatta insan hayatı için eşek belki de daha faydalıdır.

Şimdi kadına cinsel ilişki teklif etmek ile taciz etmek arasındaki farkı bilmeyen bir andavalsa teklifi yapan; veya karşındaki kadın tüm ince yaklaşıma rağmen bir odunsa, hakaret de olur töre cinayeti de kan davası da, olur da olur valla...

Yani velhasıl kelam, kime kimin neyi nasıl söylediği önemlidir.
    1 ... eraslan5
  10. 10.
    Adama hakaret edecekken bile analar, bacılar işin içine girmiş. Yine adamlar kadınları, adamın anasına bacısına teklif ederek koruyor(!)

Desteklediğimden değil de, bi' sakin!
    2 ... yasak merve