1. 1.
  diyelim ki boşanıyorsunuz evli olduğunuz kadından. kadın sizden ilk olarak eğer varsa çocuğunuzu ister ve sizin moralinizi çökertir. sonra bir darbe daha gelir. kadın sizden onbinlerce lira para ister. daha fazla para koparabilmek için daha fazla tazminat davası açar. sonra denir ki *kadın hakları*. bu mudur kadın hakları. elbette ki kadınlara şiddet uygulanmamalı. ama kadınların boşanma esnasında para koparmaya çalışmaları da bir gerçektir.
  14 -1 ... efendi hitler
 2. 2.
  kuruş istemedim.yalandır.
  4 -6 ... radiolarian
 3. 3.
  Hep ifadesi yanlıştır.

  Şahsen ben olsam,
  Evet çocuğu isterim. Şimdi eğri oturup doğru konuşalım. Siz diyorsunuz ya hep 'kadın başına bilmem ne işini nasıl yapacaksın?' diye. Hah işte erkek başınıza o çocuğa nasıl bakacaksınız? maması, bezi, ağlaması, huysuzluğu..nereye kadar dayanabilirsiniz? Ekstrem bir durum yoksa Çocuk bi yere kadar annesi ile büyümEli. sonra kendisi seçmeli. Isterse biraz orda, biraz burda takılsın. Sorun değil.

  Ama küçükken olmaz.

  2) Para meselesine gelince. Eğer siz meslek sahibi olmayan bir hanım seçmişseniz zaten "ben senin bundan sonraki masraflarını karşılayacağım." sözünü vermiş oluorsunuz. Çünkü burası türkiye. Çünkü burada evlenip boşanan kadınlara iyi bakılmıyor. Özellikle küçük yelerde. Skeçlere bile konu olmuştur "dul kadınsın. Bir şeye ihtiyacın olursa ara." vs şeklinde iğreç ifadeler.

  Eğer meslek sahibi bir kadın sizzden para istiyorsa iki ihtimal var.
  A) gurursuzdur.
  B) çok büyük bir halt yemişsinizdir. Canınızı yakabileceği tek yer burasıdır ki işe de yarıyor görüldüğü gibi.
  4 -1 ... nammu
 4. 4.
  Şaşırtmamış olan eylemdir. Bu kadınlarıj evlenmekten anladıkları maaş bağlamak.

  Bu yüzden sevgili edinin ama evlenmeyin,evlenmekte ısrarcı olursa da ayrılın. Bilin ki paracıdır.
  1 ... mustafa the woodcutter
 5. 4.
  para istemesinler de can sağlığı mi istesinler?
  1 -5 ... driftqueen
 6. 5.
  Nafaka:
  bir kimsenin geçindirmekle, bakıp gözetmekle yükümlü bulunduğu kimseye ya da kimselere, mahkeme kararıyla verdiği aylık.
  Yani çocuğunuza bakmak zorundasınız.
  Ortada bir aldatma ya da kişisel haklara saygısızlık varsa bunun da adlı yollarda bir cezası vardır. Kimse para koparayim derdinde değil, o kadınlar sizi görmek istemiyor. Bir b*k yiyip bunun bir sonucu olacağını tahmin edemeyen, evliliği anlamayan insanların evlenmemesi lazım.
  2 -4 ... irradiance
 7. 6.
  bir kere kullandınız, orjinalliğini bozdunuz, kutusundan çıkardınız, servis dışı kaldı.

  bunun karşılığında gerekli tazminatı ödemelisiniz.
  3 -2 ... piperbella
 8. 7.
  başına çocuk kitlediyseniz hakkıdır, köyden okumamış çalışmamış kız aldıktan sonra boşayıp sokağa atıyorsanız hakkıdır, çocuk yoksa kadın çalışıyorsa ama kadını dolandırdıysanız hakkıdır, çocuk yoksa kadın çalışıyorsa ama kadına şiddet uygulamış veya aldatmışsanız yine hakkıdır.

  çocuk yoksa, kadın çalışıyorsa, kadın dolandırılmadıysa, kadın şiddet görmediyse veya aldatılmamışsa hakkı değildir. para istediyse ayıp etmiştir.
  -1 ... creepy doll