1. 1.
  erkeklerin psikopatlığının yanında hiçtir. erkeklerin işlediği kadın cinayetleri ile kadınların işlediği erkek cinayetlerinin oranını kıyaslamak yeterli olacaktır. tecavüzü saymıyorum bile.

  ha, erkeği de kadın yetiştiriyor derseniz haklısınız. size anneleriniz kutsal bir varlıkmışsınız gibi davranmasa normal olursunuz.
  -3 ... fadimenin dugununde halay basi
 2. 2.
  genelleme yapmayın lan.
  2 -1 ... pieces
 3. 3.
  evet doğrudur aileleri öyle yetiştiriyor ki hepsinde biraz sadistlik biraz da narsistlik var ve az da olsa aç gözlüler genelde hep zengin ve kendine köle olacak tipleri isterler sonra da ay para değil iç güzellik önemli derler. çevre de ki bazı abaza (.m biti) şahıslar tarafından en çirkini bile egoist ediliyor sanki dünya onların etrafında dönüyor ve her istediklerini elde edebileceklerini sanıyorlar. evli ve ilişkisi olanlara gelelim istediklerini elde edemeyince erkeğe duygusal olarak işkence ederler bu göz yaşı ve öfke krizleri olarak görülür en ekstrem noktası ise aldatmaktır kadınlar bunu haklı olarak görürler aynı şekilde bir erkek aldatsa haberlere bile çıkar işin bir de nafaka saçmalığı kısmı var o daha kötü. son olarak toplum kadınlara erkeklerden daha fazla önem veriyor.
  -1 ... vexillarius