1. 1.
    hacı bu nedir yahu? ben bu kadar hater'ı olan başka bir kesim görmedim.

hangi kızla tanışsam, biraz muhabbet-ten taharet ilerlese başak burcu musun yoksa oğlak mısın deyu soruyor. daha dün whatsapp'tan yazışıyoruz bankacı kızla. biliyor tabi benim nasıl paralar çevirdiğimi, koskoca iş adamıyız sonuçta boru değil, neyse. kız bana burcumu sordu, söylersem engellersin dedim. o zaman ya başaksın ya da oğlak dedi, hepiniz çok gıcıksınız diyor. heralde gıcığız amk, adriana lima bile olsa siktiri çekmesini biliriz çünkü. ayrıca mükemmeliyetçi ve başarılıyız da. karı kız mevzuları bizim için tıpkı tinder gibi, baktık karı boş mu yapıyor direkt sola kaydırıyoruz hahaha.

(bkz: haters gonna hate)
    1 -5 ... nesgayfe
  2. 2.
    çünkü önümüze geleni sikmiyoruz. sevdiğimizi bile sadece seviyoruz. eed.
    1 ... sgt gary roach sanderson
  3. 3.
    Yoktur böyle bir olay. Evet.
    1 -1 ... richard harrow
  4. 4.
    bu karı milleti normalde amını yirim yavrum diye laf atan barzolardan bile rahatsız oluyormuş gibi davranır ancak içten içe taciz edilmek hoşuna gider. kaç defa şahit oldum, yalarım yalar yavrum diyen herife sapık diye çemkirip, yoluna devam ederken kıkır kıkır gülüşen kızlara. işte başak burcu erkeği hiçbir zaman amını götünü yalarım yavrum diye laf atmaz, bırak laf atmayı asla bir meriç gibi yavşamaz, hoşlanıyorsa bile ilk adımı bile atmaz. ha ama bir kızı kafaya koyduysa ve girişimde bulunacaksa tek bir şans verir. eğer ki kız kezbanlık yapıp sırf peşinden koşturmak için terslerse kızı sonsuza dek siler ve bir sonrakine odaklanır. işte bu yüzden başak erkeği zerre kadar sevilmez, egoları lego yapan adam gibi adamdır, kimseye eyvallahı yoktur. bir behzat ç'dir, bir ercü reyizdir ancak hiçbir zaman yavşak selim veya amsalak cevdet değildir.
    4 -2 ... nesgayfe
  5. 5.
    Bu kadınlar başak burcu erkeğinden nefret ediyorum hiç işim olmaz derler ama en sarsıntılı ilişkileri hep başaklarla yaşarlar. 33 yaşına gelince de o nefret ettiği başak burcu erkeğiyle evlenirler. işte böyle de tutarlı yosmalardır bunlar.

Söylenecek çok şey var da uzun yazmaya değmez *
    1 ... dakandaz