1. 1.
    ufacık bir çekirgeyi veya bok böceğini godzilla olarak görüyorlar.
    hatta bazı böceklere king kong muamelesi yapıyorlar.
    böcek işte. al bi bezle at dışarı veya vur kafasına ölsün.
    1 ... oguzhandroid
  2. 2.
    E olum korksunlar ki bizde ucuz kahramanlık yapalım fena mı.anafartalar kahramanı olacak halimiz yok ya.
    3 ... delikanligolge
  3. 3.
    Korkmak değil tiksinmek.
    3 ... gladiolus
  4. 4.
    Bir de bunların ataları savaşta çarpışmış zamanında. Düşünün yani. Yazıklar olsun.
    ... empo
  5. 5.
    Bugün balkonda ilk kez bi tane böcek gördüm duruyordu öyle ve görür görmez çığlık attım annem de geldi bana bağırdı "nolduu seni yedi mi noldu" diye bağırdı.
    Zaten korkmuşum bi de üstüne annemden azar işittim. insan bekliyor ki "tamam bak geçti" densin... hayat çok zor.
    7 -2 ... uyku kardesim
  6. 6.
    Böcek korkumu yendiğimi düşünüyordum. Örümceklere dokunabiliyordum. iki gün önce yatakta uzanırken suratıma tavandan örümcek düştü.
    Hadi gel de korkma.
    3 ... toujours pur
  7. 7.
    Böcek görünce fil gibi tepinen erkekler de gördük. Çok da şeyapmamak lazım.
    7 -1 ... feslemegen
  8. 8.
    Ahahah üstteki entriye çok güldüm çünkü benzeri başıma gelmişti. dedemler köye gitmek zorunda kalmışlardı. Ev boş kalmasın diye de bir hafta bizde kal dediler. Neyse akşam perdenin arkasından bir şeyin hareket edip koltuğuna altına indiğini gördüm. iyice baktım etrafa bir şey yoktu. Bu sırada kalbim 150 atıyor tabii. Herhalde halüsinasyon gördüm dedim arada olur bazen çünkü. Neyse gece tırsa tırsa uyudum. Sabah oldu, öğlen oldu, akşam oldu gece oldu hiçbir şey görmedim. Halüsinasyon olduğundan emin olduğum anda karşıma çıktı. ikimizde evde ordan oraya koştuk. Evi bırakıp gece yarısı çıktım. Dayımı aradım ağlaya ağlaya dayı çok kötü bir şey oldu gel beni al diye. Normalde hepimizi 2 3 saAt bekleten adam beş dakikada geldi. Noldu biri eve mi girdi sana bir şey mi yapmaya çalıştı falan diye heycanlı heycanlı soruyor eline de beyzbol sopası almış. Yok dayı evde fare var ondan kaçtım dedim. Bir an bakıştık sonra beni onlara götürdü.

Sonra anneannemi aradım evde fare vardı dayım beni aldı diye. Bana verdiği cevap "yazıklar olsun fareden mi korktun eline bir sopa alıp kovalasaydın" Gülme tuttu tabii. Ahh anneanne ahh. Aynen, gece yarısı evde fare kovalayacak potansiyel var bende. Aynen...
    1 ... ruhsal enfeksiyon