1. 1.
    hazin bir öykünün kahramanı olmaktır. kadınsız ve yarım yaşamak demektir.
    1 ... schopenhauertalebesi
  2. 2.
    her kör atın kör alıcısı varken "tercih kıstasına" giremeyecek kadar looser olmak takdir istiyor gerçekten.
    "kıstaslara uyumlu değilim" deyip kenara çekilmekse bu looserlığin ömür boyu devam edeceğini kanitlar.

ilk öncelikle öz güven! tapınmalı ego ile karıştırılmaması gereken "öz güven".
    aşık olmanın ilk şartı "güç" olan kadınlardaki gücün tanımi kişiye göre değişiklik gösterir; birine para iken diğerine tip olabilir.

temelde değişmeyen, güce anlamıni katan en belirgin aroma; "öz güvendir".
    4 ... liliith
  3. 3.
    ... olmak ve buna rağmen kendini hint kumaşı sanmak.

şeklinde devam etmesi gereken başlık. Bazı erkekler var bakıyorsun öyle konuşuyor öyle kafa şişiriyor ama her iki lafından beşi kendini övmek. vay kızlar beni çok beğeniyor. yok kızlar bana bitiyor. he canım he..
    bakıyorsun altı boş bu söylemlere diyorsun nerene acaba? nerene? ve hani nerede bu kızlar? öyleyse gidip o kızlarla konuşup beni de rahatsız etmesen mi acaba? Hani bu da kafa yani. yüzüne de söyleyemiyorsun. uzun zamandır içimde tutuyordum bazıları aynen böyle. lütfen bu kadar önemsemeyin kendinizi. Dünya etrafınızda dönmüyor.

oh bee!

edit: sey de var mesela. çok iş yapıp çok çalışan böyle yanına çırak diye girip çok şey öğrenmek istediğim insanlar. bu insanlar kendini övmüyor ama diğer boş kesim kendini övüyor ya ayrı ifrit oluyorum. yapmayın!
    7 -4 ... veritas omnia vincit