1. 1.
    Patlak falan çok hoş olmamış da bu konuyu şu yönden ele almak isterim.

Eskiden kadınlar okula gitmiyordu ve erkeklerden daha başarılı bir iş hayatları yoktu. Bu da bazi kadınları aciz, hatta güçsüz yapabiliyordu.

Şimdilerde kadınlardan öğretmen, doktor, mühendis hatta CEO bile oluyor.

Kadınlar güçlendi.
    - maddi özgürlük güçlü yapar -
    Eskiden erkekler "kadınları seçerken" şimdi kadınlar "erkekleri seciyor."

Bu da erkek denilen az gelişmiş canlı türü için, "değersiz" görünüyor.

Oysa biraz iq sahibi olan, azıcık da nevi şahsına münhasır düşünen erkek bilir ki, kadınlar eskisine göre daha "değerli."

-Türk Lirası değiliz ki, değer kaybedelim?-

Edit: başlığı bana birakmissiniz. Aşk olsun.
    16 -23 ... the kadinn
  2. 3.
    kadınların değil insanların değersizleşmesidir. eskiden var olan sevgi saygının kaybolması sonucunda erkekte kadında ilişkilerde değersizleşti malesef. bunun farkında olan insanlarda yalnız takılıyorlar o yüzden.
    4 -1 ... rocksuperstar
  3. 4.
    kadınların artık değersizleşmesi

Bir değersizlik sòz konusuysa, salt kadını değil, erkeği de kapsamaktadır.

Gitgide bencilleşen, kişilik savaşını marifet sanan, sevgiyi, sadakati aşağılayan, beyinleri bacak aralarına monteli kadın ve erkeklerin çoğalmasından ötürü, ilişkiler değerini yitirmiştir.

Değersizleşen, kadın ya da erkek değil, birbirine saygısını yitirmiş, bir arada yaşamayı bir türlü öğrenemeyen mahlukların yaşadıklarıdır.

Her ota b..ka, " kadın" deme huyu, birtakım özgüvensiz, sayko erillerin, minnak pipilerine yaşattırdığı gülünç orgazmlardır.
    Gülüp geçiyoruz!
    11 -1 ... zeytinyagli dolma kalem
  4. 5.
    Erkek de değersizleşiyor vis a vis yani. Genel olarak insan dediğimiz şey çok kalitesizleşti. Gırtlağına kadar pislik içinde olan bir toplulukta kadın erkek ilişkilerinin de farklı olması beklenemezdi.
    3 ... cunku ask yazilgandir
  5. 6.
    Merak etme Kadına tapan kemalistler kadınları olması gerekenin üzerine çıkardı. Erkek diyor ben yapıcam kadın diyor hayır yapamazsın. Hopp soluğu adliyede alıyorlar. Sonuç chpnin çok oy aldığı sahil yerlerinde her üç kişiden ikisi boşanmış. Chp kominizm mantığıyla kadın ve erkeğide eşit görerek dünya nizamı adaletini bozuyor. Ama çoğusu batıda batı diye çok sığ bakış açısıyla baktığı için bunu öngöremiyor.
    2 -2 ... rebel12
  6. 7.
    Lise yıllarımda ne kadar çok değer verirdim kızlara. Şimdi düşünüyorum da o zamanlar ne kadar saftirikmişim ben yaa..
    1 ... haylaz adam 34
  7. 7.
    ataerkil olan bir toplum şeklinde olması yadırganmayan bir oran.
    ... hocamdiyin
  8. 7.
    bu ne sığ düşünce böyle?
    kendi ayaklarımızın üstünde duran, kimseye boyun eğmeyen, erkeklerin bizlere merhamet duymasını beklemeyen kadınlar olduk diye mi değersizleştik? oysa biz hayli güçlendik.
    tüh, peki madem. hadi hanımlar öyleyse tekrar değerlenmek (!) için erkeklere yaranıyoruz, onlara muhtaçmışız gibi davranıyoruz... zira epey itibar kaybettiler de. *

erkekliğin bir meziyet olmadığını anlayacaksınız.
    8 -5 ... essy