1. 1.
    birçok erkek daha başlarda, "kadın romantik erkek sever" mantığıyla serenatlar, güller, çiçek olaylarına falan girer, aslında anlatsam uzun uzadıya yazılır da az ve öz şekilde de anlatacak olursak;

-kadınlar romantik erkeklerle 2 ay odun erkeklerle bir ömür boyu kalabilirler.
    -çok güzel kadınlar kendilerini iplemeyen, maçkolik, taşağının keyfinde olan adamlara aşık olurlar.
    -haksızlarsa, dayak yediklerinde içten içe bir hoş olurlar. (neden demeyin ben de bilmiyorum, ama kendiler söylüyorlar o ayrı, manyak lan bunlar)
    -kıskanılmak isteniyorlar; ama kısıtlamasınlar diyorlar, garipler işte.
    -sanıldığı gibi her özel günü hatırlamanızı istemiyorlar, herşeyi hatırlamayın da hatırladıklarınız daha özel kalsın.
    -sudan sebepten kavga çıkarın, azıcık adrenalin hoşlarına gidecektir.
    -yatakta sert olun, saçlara odaklanın, kontrolün sizde olmasını isterler.
    -çok sevdikleri yemekler ile gönüllerinizi diyeti bozma pahasına fethedebilirsiniz.
    -özel günlerde neyin var yerine, durumu ayıkıp, çikolata, sıcak havlu ve ya torba, masaj ve ilgi ile güzel bir kombinasyonla yaklaşın.
    -seviştikten sonra sırt dönesiniz gelir ya, o çok zordur dönmemek, "ulan dönerse trip atar" diye şekilden şekle girersiniz ya hani, elinizi kalçasına koymanız yeterli.
    -sudan sebeple çıkardığınız kavgada, sonlandırmayı ortam müsaitse tutkulu öperek yapın.
    -aktivitelerde bulunun, gezi, eğlence, film vesaire.
    -kadınlar iş ortamında 2. bir kadın bulunmasından pek hoşnut olmazlar, bu konuda onları telkin edin, onun tribini sizden almasınlar. *
    -arada bi pataklayın, iyi geliyor ilişkiye refresh etkisi diyorum ben buna.
    37 -16 ... opus magnum
  2. 2.
    sadık, sevmesini bilen, değer veren, nazik, zeki, çevik, akıllı, karizmatik, biraz duygusal, kaliteli espri yapan, cool, kültürlü bir erkek biçimidir. * * *
    (bkz: ütopya)
    4 -1 ... love song
  3. 3.
    (bkz: hadi hayatım alışverişe çıkıyoruz)
    4 ... siyahi sevdik cunku o gucluydu
  4. 4.
    istediğinde boynere, istediğinde cevahire, istediğinde özsüte, istediğinde reynaya götürebilecek erkektir. e tabii ki bunların sağlanması için bir de arabanız olmalıdır. iett ile bara giden adamın karizmasını düşünsene o kız açısından? ah canım kıyamam ya, üzmeyin kızcağzı (!). genel olarak böyle, yani popüler kültürün gerektirdiği kriterler bunlar. yapacak bir şey yok, aklı başında, ayağı yere basan, ne yaptığını bilen, yüksekten uçmak yerine olduğu yerin farkında olan bir hanım kızımızı bulmak sizin en asil görevinizdir türk erkekleri. yoksa toplu ayin yaparsınız, işemeli sıçmalı, emmeli gömmeli. buradaki emme gömme sizin cüzdanınıza oluyor tabii yanlış anlaşılmasın.

yüzdelik dilimlerle belirtmek gerekirse şöyle yapaciğim;

kadınların,

%30'u paraya tapar.
    %50'si çok daha fazla paraya tapar.
    %20'si parayla değil bizzat karakteriniz ve kişiliğinizle ilgilenir.

bu durumda doğru kişiyi bulma olasılığınız 5te 1dir. ha ihtimali tutturacağım diye 5 tane kızla tanışıp eleminasyona falan da gitmeyiniz. zira tanıştığınız kadınlar etiler dolaylarında falansa öperler hani benden demesi.

sonuç:

kadınların kriterleri çok da önemli değil. doğru kadını bulmak zordur. ve unutulmamalıdır ki, kadınlara asla güven olmaz. tecrübeyle sabit. çok sabit. tam sabit. yeminle sabit sözlük. saygılar, bol şans...
    9 ... emektar
  5. 5.
    usta benim bildiğim tek şey bu soruyu, on farklı kadına sorsan on tane farklı erkek modeli çıkar. siz kadınların nasıl erkek istediği muhabbetini bırakın. adam olun, kendiniz olun, bir hatun gördüğünüz zaman götünüz başınız oynamasın yeter. elinde sonunda sizi de beğenen bir hatun çıkacaktır merak etmeyin.
    5 ... kalem dusmani kalemtras
  6. 6.
    (bkz: zengin erkek)
    1 ... khansavashan
  7. 7.
    bu konuyla ilgili nitche'nin bir sözünü hatırlatmak gerekir : "50 yıldır kadınların ne istediği hakkında araştırma yapıyorum tek öğrendiğim şey kadınların ne istediğini bilmemesidir" . bu sözden de anlaşılacağı gibi kadınlar ne istediğini bilmez. o yüzden bu başlığa cevap olacak entry bulunmamaktadır. yada başlığın kısa tanımını yapabiliriz: hiç zaman var olmayan ve kadınlar tarafından da bilinmeyen erkek biçimi...
    ... espanyol06
  8. 8.
    zengin. (bkz: parasız erkek gereksiz erkektir)
    -1 ... amiraldonu
  9. 9.
    döşü kıllı, bağrı yanık.
    2 ... hadi beni guldur biraz
  10. 10.
    çokta umura alınmaması gereken erkek biçimidir. erkek kendi gibi olduktan sonra doğru kız illa ki gelir, yırtınmaya hiç gerek yok.

öyle arabalara binmelere,
    tek elde cüzdan anahtar telefon sigara taşımalara,
    imaj yapıcam derken göte dönmelere,
    sevmeye sevmeye müzik dinlemelere gerek yok..
    ... worldisblack