1. 1.
    burası köyün harman yeri ve altımdaki de traktör en kötü ne olabilir ? saman balyalarına çarpar dururum ihi ihi şeklinde özetlenebilir hislerdir.
    yoksa bu kadar saçma sapan şekilde trafiğin amına koymalarının başka bir açıklaması yok.

bacım iyi dinle ;

senin dışında 7 milyar tane insan var ve bazılarının arabaları var. o yüzden arabası olan diğer insanları dikkate al rica ediyorum. çünkü onlar da trafikteler...
    -2 ... asitbazdengesi
  2. 2.
    7 km sonra sola döneceğim için sol şeritte 40'la gitsem de olur.

lan neyse ben bir şey demiyorum. *
    3 -2 ... narcissistic
  3. 3.
    acaba hangi aynaya baksam....
    -2 ... lahmecun
  4. 4.
    dostum, araba çok güzel laannn!!

hız yapmak süper lannn!!

geçen gun arkadaşın arabasınin direksiyonuna geçtim off kendimi rallide hissettim!
    hakikaten hız yapmayınca keyif almıyorsun o koltukta oturmaktan.
    bir de vites çok gereksiz yauu.

beyle.
    6 -2 ... kalbinizisikeyim
  5. 5.
    Otoyolda gidiyorsam pilot gibi ana yollarda gidiyorsam urkek bir guvercin gibi. Cunku anayollar/anacaddeler her zaman cok tehlikeli. Her an bir cocuk, hayvan cikabilir Ya da kirmizi isikta bicak ceken bir tinerci, gaspci vs.
    6 ... when i was a child
  6. 6.
    otomobil uçar gider gönlüm gibi coşar gider.

not: bari bir başlıkta medyumluk yapmayı bırakın da kendilerine ait hisleri kadınlar dile getirsin.
    4 -1 ... sb has left the building
  7. 7.
    Aynaya bakıyorum hep, makyajımı kontrol ediyorum.
    2 -1 ... birkisaksami
  8. 8.
    -Ne sıkıştırıyon orospu çocuğu!
    -Lan geçsene ne selektör yapıyon hala!
    -Amk minibüsçüsü hayvan gibi sürüyorsun
    -Önüne bak önüne dingil
    Her trafiğe çıktığımda bunları söylüyorum siz ne hissettiğimi anlamışsınızdır. Ki dahası var ama neyse..
    ... dileyn
  9. 9.
    ben paul walker gibi hissediyorum valla. genelde gaz pedalina kagit muamelesi yapiyorum. saygilar.
    4 ... aykoncuy