1. 1.
  bir geçmiş zaman özlemi. öyle yıllardı ki eskimezdi kendi kadınına duyduğun zarif sevgi ve sadakat. sanki sen onu satın almışsın gibi değil, o sana sahipmiş gibi, ve böyle karşılıklı sahiplenişlik. sanki vücudunda değilmedik tek yer bırakmadan, aşkın bir başkasının teninde kendine dokunmak olduğunu bilircesine net bir duyguydu o zamanlar. aşkı yaratan ötekinin 'yok'luğu olmazkenden evvel, malın senin olduğunun bilincinde, kaybetmeyeceğinden eminken yine de ihtiyaç duymak ve duyulmak. mal karşılığı mal almak, daha doğrusu hizmet almak.

  ve böyle ters psikoloji yapmazdı o devirlerde insanlar, 'ahaha bak bu sefer insan ticareti yapan sefillerle taşak geçiyor' diye düşünecek kadar zeki değildiler. ama bu devirlerde de bunun ötesine gidemeyeceğimizden utanıyoruz ya. ve yine elimizden bi bok gelmeyip klavyeden medet umuyoruz şairin dediği gibi..
  2 -1 ... kobayashe
 2. 2.
  Özlenen, aranan gerçek erkeklerin taşaklarında arizona sarı karıncası ısırığı gibi sansürsüz acılar bırakan yıllardır.

  Görüyorsunuz halimizi, bundan bir kaç yüzyıl önce 1 altın sikke! Dahi etmeyecek kadınlar bugün kıymete binmiş kendilerini nimetten sanıyorlar. Ahh azizim ah, içimdeki siniri bilseler, kadın hakları örgütleri evime atom bombası koyar şayet kalırsa duvarlardan kazıdıkları et parçalarımı köpeklere kertenkelelere peşkeş çekerlerdi. Biz bu hale kendi elimizle geldik.

  Şu demokrasi dedikleri şeytan icadı, ast ile üstü , zengin ile fakiri, aristokrat ile avam halkı eşit sayarak insanlığa çok büyük bir kötülük etmişlerdir. En başta da o çok değer verdiklerini söyledikleri kadınlara...

  Ama ben bu alıp satma geleneğini, soylu kanımın gereği olarak sembolik olarak devam ettiriyorum. Tabii ki karşılıklı rıza ile. Kölelerim bana biat ederek çok mutlu olduklarını söylüyorlar mesela...üzgünüm.

  freeze you later
  4 -6 ... absolute zero
 3. 3.
  o günlere güzel mi diyorsun? kadınlar bir eşya, bir mal mı ki satılsın? anlamıyorum sizleri. kadınlar sizin düşündüğünüz gibi ne köleler ne de alınıp satılacak bir eşyalar...
  3 -4 ... tatsizcikolata