1. 1.
    bana pankart gösterme meme göster.

tabii ki tepki gösteririm.
    3 -2 ... karetta karettalar da ucar
  2. 2.
    feministliği orospuluk zanneden tipleri savunan pembe götlü hümanistlerin yadırgadığı durum.
    8 -2 ... jimmy tudeski
  3. 3.
    kadınların açtığı pankartlara tepki göstermek

Şu pankart hangi olaya tepki acaba?

Bildiğin fahişeliğe teşvik bu.
    5 -1 ... frekans
  4. 4.
    yani bir feminist bunu nasıl yazabılır anlamıs degılım. feminstim diyor böyle seyler yazıyor pankartta tövne tövbe.
    ... severek ayrilanlar
  5. 5.
    sadece pankart olarak bakmak, sonrasında ironiden de anlamıyorsunuz pis aptallar diye çemkirip, bir de kendini filozof sanmak neyin nesi.

mesele her şeyin, her fırsatın faşingleştirilmesi, rio karnavalı tadına çevrilmesi. götün başın oynaması.

sörvayvırda prim için şov yapanlardan ne farkı var bunun? sonra da kimse niye bizi ciddiye almıyor. almaz tabi. üstelik de gerçekten öyle bir talep yok ortada. amaç sadece şov.
    1 ... tea man
  6. 6.
    ulan resmen fahişelik övülmüş hala oroniden anlomoyorsunuz diyen dallamalar var. am benim dilletirim, bağ benim belletirim, kadının yoksa parası amıdır kumbarası başlığı açan kadından ne hayır beklenir. ne edep kalmış ne haya. kop artık kıyamet.
    1 -1 ... seruven44
  7. 7.
    sorunun pankartlarda olduğunu düşünmüyorum. dertleri oradaki kalabalıkla. binleri gördükçe üzülüyorlar napsınlar. kudurun.
    ... napakyanii
  8. 8.
    Henüz ülkeye, topluma, feminizm olgusu doğru olarak aktarılamamış, anlatılamamış, feminist kavramına tepki doruklarda geziyorken, eğitimsizlik ayyuka çıkmışken, " ironi" yoluyla infial yaratmak, tepkiyi hakeder.

Hanım hanım! Burası Kanada değil, Türkiye!
    Yapma ironi mironi, asıl içeriğini az buçuk anlattın da ironisi kaldı?!!

Bir çuval inciri berbat etmek, saçmalamak işte budur!
    2 -1 ... zeytinyagli dolma kalem