bugün

Düşündüren nedenlerdir insanları.

Dinen asla caiz değil. Bu 1. Sonra ise açık giyinip kendisine bakılınca rahatsız olan kezbanları anlamak ise daha zor. Gerçekten hepsinin kafası 1 milyon yaşıyor.

Neysen o na göre davran.
t dış - t iç = 0 olsun diyedir.
kapalı giyinme nedeniyle aynıdır.
kevaşeliktir. iş peşindeler ne olacak.
tamamen nefsanedir.

nefis isteğidir yani. bunun adı gösteriş olur, özgürlük olur, atatürkçülük olur, medeniye olur, çağdaşlık olur.. olur da olur. bu arada erkeğin kadına bakma nedeniyle aynıdır.

bir insan olarak nefsin terbiyesi sadece müslümanlık ile ilgili değildir. tabi ki müslümanlığın kaideleri bellidir lakin müslüman olmadan da bir insan ahlaklı olabilir. sonuçta hz. muhammed aleyhisselama kadar gelmiş bütün dinler islam'dır. yani ortak payda da hangi semavi dine inanırsan inan hepsinin özünde allah'ın ahlakı yatar. insan dünya hayatında gerçekten iyi bir insan olmak istiyorsa içten içe bu ahlakı, duyguyu içinde hisseder. içinde oluşan bu duygu yani nefsinin her istediğini yapmama durumu allah'u alem ona islamı buldurur. nasiptir.
insan yaratılış gereği allah'a bağlıdır. yani allah'ı, yaratıcısını bilir. doğduktan sonra aile ve diğer dış etkenlerle birlikte hayatını-yolunu-çizgisini belirler. nereden nereye geldik. hayırlı olsun.
Canı öyle istediği içindir.
Sanıldığı gibi kendini erkeklere göstermek değil, diğer kadınlara gösterip kendinin daha güzel olduğunu ispatlama içgüsüsüdür.
Sizene amk.
BÜTÜN ADAMLARIN KADINLARIN DiKKATiNE AÇIKLIK SAÇIKLIK YALANCILIK DOLANTACILIK SiZLERi KURTARAMAZ.
CEHENNEM SiZLERi PARÇALAYACAKTIR.
ya da kadınların kapanma nedenleri?
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.