1. 10.
    Çok ilgi zarar kardeşim , az ilgi az....
    ... papatyavesigaralan
  2. 11.
    Güzelsin de bağa, çok güzelsin de.
    8 -2 ... t bag 3g
  3. 12.
    Karşıdakinin insan olduğunu çoğu zaman unuturlar bu yüzden.
    1 ... yazar kasa cok yazar
  4. 13.
    kadını erkeği yoktur bu olayın, iki taraf da bekleyebilir, ifade ve beklenti şekillerine göre değişir.
    1 ... catsingalaxy
  5. 14.
    Yanlış bir genellemedir.
    Vıcık vıcık ilgiden hoşlanmayan hatta kusan kadınlar da vardır.
    Kantarın topuzu önemli vesselam
    3 ... zeytinyagli dolma kalem
  6. 15.
    Doğrudur kendileri hep haklıdır karşı çıktığınızda arşivlerini açıp en ufak hatalarınızı yüzünüze çarpar.
    Hadi eyv.
    1 ... citu7512
  7. 16.
    (bkz: uykuda bile beni düşünmeni istiyorum)
    1 -1 ... jardani jovonovich
  8. 17.
    Kadınların 7 24 Ligi beklemesi diye okuduğum başlık.
    Lan dedim ne var bizim ligde top oynayan takım kalmamış bu kadınlar manyak mı.
    Ama lakin ki öyle değilmiş.
    3 -1 ... sozleriyle alkis alan yazar
  9. 18.
    Doğrudur. Kadınlar sürekli olarak iletişim içinde olmak istiyor. Bir erkeğe göre daha çok partner odaklı olabiliyor hatta.. Fakat bunu tutup bir kusur, yerine göre bir hata olarak ele almak da saçma.. Yapı olarak her manada farklı bir bünyeye sahibiz, erkek ve kadın olarak. Sadece duygusal olarak bakmamak lazım ki duyguları ele geçiren hormonlar var farklı salınımlarda olan. Farklı beyin işleyişi var. Hal böyle olunca kadınların bu konuda da erkekle kıyas edilmesini saçma buluyorum. Lakin farklılık bizi haklı da çıkarmaz yani işin suyunu çıkarmak bu minvalde hoş olmuyor erkek açısından ve dahi ilişki açısından.. Her bireyin çift de olsalar kendi ilgi ve özel alanı var. Kimseyi oradan çekip koparmak sevimli bir davranış değil..
    1 ... sabahuykusu
  10. 20.
    Hani kadın erkek eşitti biz niye ilgi gösteriyoruz öyle bir zorunluluğumuz mu var?
    1 -1 ... sosyalistdogukan