1. 34.
    Arada bana da ilgi gösteren şımartan bir kadın olsa ben de ilgi göstermekten çekinmem.

Ha aslında var bu aralar kocaman kocaman öpen. Ben de onu kocaman kocaman öpem.

Kendisi uluda olmasada arada stalka geliyor ise diye kalp bırakayım buraya. (bkz: Kalp)
    ... uzay muhtari
  2. 33.
    kadın beni görse sen ilgi gösterme deyip siktiri çeker. kadınların hoşlandığı erkekten ilgi beklemesi desek daha doğru olur. haklılar da.
    1 ... natural born loser
  3. 32.
    Halinize şükredin benden ilgi bile beklemiyolar.
    ... high functioning sociopath
  4. 31.
    bir iki kötü örnekle genelgeçerleştirilmiş söylem. yok değildir ama abartılıdır.
    1 ... lady d arbanville
  5. 30.
    Yanlış bir algı. ilgi göstermezseniz ilgi beklerler. Yoğun ilgi durumunda sıkılırlar.
    5 ... hizlikoala
  6. 29.
    7 24 ilgi bekleyen bir kadin gormedim sizden sadece anlayis bekliyoruz anlayis.
    2 ... tirtil olmadan ucan kelebek
  7. 28.
    bu yalan ya eğer varsa da böyle bir kadın bence bir tık dikkat.
    1 ... roxannee
  8. 27.
    Bu durumlarda yapılması gereken taktik 1 ilgi verip 2 tur köpek muamelesi yapmaktır yatakta köleniz olurlar.
    ... just millionaire
  9. 26.
    E biz insan değiliz sanki.
    ... delikanligolge
  10. 25.
    Beklediği ilgiyi gösteremeyince terk ederse eğer hiç kendinizi yıpratmayın beyler çünkü beklediği ilgiyi verirseniz de bu sefer ilgiden sıkılıp terk edecek. Kısaca gidecek olan her türlü gider, pamuk ipliğine bağlıysa eğer ilişkiniz ne yaparsanız yapın yürütemezsiniz. Gidenin arkasından ağlayıp geçmişte takılı kalmayın hiçbir şey olmamış gibi önünüze bakın ve hayatınıza devam edin.
    3 ... b e n d e n a d a m o l m a z