1. 1.
  çağımızın en büyük sorunsallarından biri de, her şeye sorunsal deme sorunsallığıdır. o değil de; tangişleri giymiyorlar mı bir de öhömm, ne diyorduk allah'ını seven defansa gelsin...
  5 -1 ... peynirciks
 2. 2.
  güneşi balçıkla sıvamaya çalışır bir kısmı, bir kısmıda balçığı güneşle yok etmeye.
  makyaj kesinlikle ve kesinlikle ruhsal aşkı yakalamayacağını anlayan hatunun hile yaparak tensel aşkı yakalamaya çalışmasıdır.

  (bkz: ben malmıyım ki satılayım)
  düzeltme : imla
  1 ... axilordram
 3. 3.
  (bkz: makyajla güzelliğini kaybeden kız)
  ... agacelo
 4. 4.
  özellikle fiziksel olarak güzelliğe bakan erkekleri kandırmak için, kadınların başvurduğu hiledir, göz aldatmacasıdır. tabi ileride, yaşlanınca, yüzünün alacağı hali de merak etmiyor değilim.
  1 ... isigim sana asigim
 5. 5.
  oysa sabah kalktıklarında, şişmiş göz,burun ve dudaklarıyla ne kadar güzel oluyorlar.
  ... okey
 6. 6.
  ileride yüzlerinde 200 kg fondöten, 150 kg krem olmasından dolayı, o yüzlerde o makyaj, çukurlara, çopurlara, sivilcelere hatta grand canyon'a yol açacağından daha çok makyaj yapmak zorunda bırakır. daha az makyaj, daha hoş durmaktadır.
  ... neden hagi
 7. 7.
  doğal güzelliğini saklayarak kendini çirkinleştirmesidir.
  1 ... kum torbasi
 8. 8.
  makyaj yapmak bir kulturel birikimdir. Kültürü bodozlama avrupadan alan bir milletin bunu ne kadar becebildiği ortada. aristokrat olanları ayrı tutuyorum çünkü zaten onlar bizim gibi gecekondu çocuğu değil apartman çocuğu onlar * olsun bizimkilerde göz hırsızlığıyla bişeyler kapsın onlardan dimi. benden bu kadar. işinize gelirse
  -1 ... afyonlu
 9. 9.
  erken yaşlanmaya sebep olan alışkanlık, ya da hastalık.
  ... berkedede
 10. 10.
  varolanı remake yapmaya çalı$mak.
  1 ... spitneybears