1. 1.
    dün akşam kafedeydim canım sıkıldı kalktım eve gidiyorum sahilde mini etekli, dap dar taytlı üzerleri de kompla açık sütyensiz dolaşan kız kaynıyordu. hatta bazıları külot bile giymiyordu bariz belli oluyor. eskiden kadınlar göğüs dekoltesi vermeye korkardı şimdi maşallah artık her yerlerini görür olduk. instagram da ünlü kadınlara ve zengin aile çocuğu olan kızlara özenip onlar gibi giyinmeye çalışıyorlar.
    15 -5 ... chachki
  2. 2.
    teşhircilik bir ruh hastalığıdır.
    22 -3 ... bittimiacaba
  3. 3.
    kimseye düşmez kimin nasıl giyindiği. rahatsız olanların çevresinde varsa böyle insanlar görüşmezsiniz olur biter. anası babası karışmıyor , size de mi kaldı bu?
    4 -14 ... yagmurdankacarken
  4. 4.
    arkadaşlar sakin olun.
    (bkz: https://tr.wikipedia.org/...%BCresel_%C4%B1s%C4%B1nma)

sevgiler, götümü açmaya gidiyorum.
    5 -5 ... lavandula
  5. 5.
    Ne linç yemiştir şimdi dedim. Yememiş. Haklı bir tespittir. imam hatip okullarının artmasıyla ters orantılıdır.
    Gün geçtikçe beyin loblarının yerini başka şeyin lobları almaktadır.
    6 -5 ... sacramento tr
  6. 6.
    Nasıl yani sizin orada giyiniyorlar mı? Biz burada üryan geziyoruz.
    8 ... masklavi
  7. 7.
    bunlar yüzünden yolda aşırı mini etek giyen ve dekolteli giyen kızların arkasından yürüyemiyorum kendimi sapık gibi hissedip direkt yolumu değişiyorum. asansöre binerken bir kız geliyorsa oradan uzaklaşıyorum, metroda minibüste bu tiplerle yan yana durmadan kaçınıyorum ne yazık ki.
    10 -2 ... chachki
  8. 8.
    yeni nesil kızlardaki orospuluk eğiliminin bir sonucudur.
    8 -2 ... tenete
  9. 9.
    (bkz: küresel ısınma)
    kadınların çok açık giyinmeye başlaması
    8 -1 ... little little man
  10. 10.
    bizi ilgilendirmeyen durumdur.

bekar biri olarak hiç hayır da demem, isteyen giysin.

yalnız sosyal medyada meşhur olmaya çalışıp, bu yolla zengin koca bulmak veya reklam parası kazanmaya çalışarak kendini teşhir eden orospu ruhlu kezbanları tasvip etmiyorum.
    3 -5 ... abhartach lynch