1. 1.
    özellikle son bir kaç senedir çok sık görülen bir olaydır.

bunun en büyük nedenlerinden birisi twitter ve instagram gibi sitelerde kendini güzel göstermek için şekilden şekile girmeleridir.

eskiden bir kızın hangi renk sütyen giydiğini bilmek başarıydı şimdi ise artık külotlarını bile teşhir ediyorlar.

bence moda ayağına kadın bedeni üzerinden bir güzel para kazanıyorlar. günümüz kızları da bunlara çanak tutuyor.
    52 -18 ... ernesto doqukan guevara
  2. 2.
    Garip bir şekilde bazen kapalı bayanlar artarken bazen de açık kadınlar artıyor. Birileri işaret mi veriyor ne oluyor.
    25 -2 ... selia
  3. 3.
    dün akşam kafedeydim canım sıkıldı kalktım eve gidiyorum sahilde mini etekli, dap dar taytlı üzerleri de kompla açık sütyensiz dolaşan kız kaynıyordu. hatta bazıları külot bile giymiyordu bariz belli oluyor. eskiden kadınlar göğüs dekoltesi vermeye korkardı şimdi maşallah artık her yerlerini görür olduk. instagram da ünlü kadınlara ve zengin aile çocuğu olan kızlara özenip onlar gibi giyinmeye çalışıyorlar.
    15 -5 ... chachki
  4. 4.
    her tarafı meydanda kadınları görünce rahatsız oluyorum, başka tarafa bakıyorum.
    8 -2 ... alidemiral
  5. 5.
    sanane lan dalyarak şeklinde cevaplanması gereken başlıktır.

ha zorla insanı sjw yapacaksınız mk insanımsı yabanileri...
    7 -31 ... glorfindel06
  6. 6.
    teşhircilik bir ruh hastalığıdır.
    22 -3 ... bittimiacaba
  7. 7.
    kimseye düşmez kimin nasıl giyindiği. rahatsız olanların çevresinde varsa böyle insanlar görüşmezsiniz olur biter. anası babası karışmıyor , size de mi kaldı bu?
    4 -14 ... yagmurdankacarken
  8. 8.
    arkadaşlar sakin olun.
    (bkz: https://tr.wikipedia.org/...%BCresel_%C4%B1s%C4%B1nma)

sevgiler, götümü açmaya gidiyorum.
    5 -5 ... lavandula
  9. 9.
    Ne linç yemiştir şimdi dedim. Yememiş. Haklı bir tespittir. imam hatip okullarının artmasıyla ters orantılıdır.
    Gün geçtikçe beyin loblarının yerini başka şeyin lobları almaktadır.
    6 -5 ... sacramento tr
  10. 10.
    hakkımı helal etmiyorum.

benim gibi göte zaafı olanlar için ciddi sıkıntı oluşturuyor bu kahpeler.
    13 -5 ... evinin beyi cocuklarinin anasi