1. 1.
    inşallah vardır böyle bir şey...
    4 -2 ... sogan
  2. 2.
    Yok kanka.

O güzel kadınların yanında ki çirkin erkeklerin çoğunun ya çevresi ya gücü ya parası olduğundan yanında.

Kadınların çirkin erkek tutkusu yok. Çevre saygınlık güç para gibi tutkuları var. Erkeğin güçlü olmasini görünmesini isterler %99unun uzun boy sevmesi tercih etmesi içgüdüsel olarak bunu beğenmesi de bunun kanıtıdır. bunlar yoksa da yakışıklı olacaksın.

Ne dediklerine de bakmayacaksın, ne yaptıklarına bakacaksın. Konuşmak kolay.
    22 -1 ... mehr drip geht nicht
  3. 3.
    Tek umudum bu iddianın gerçekliği:(
    ... strabo
  4. 4.
    bazı kendine işkence etmeyi seven kadınlar var, bunlar fedakarlikta zirveye oynadıkları gibi çirkin erkekte alıcısız kalmasin diye yine kendilerini feda ederler belki de severler bilmem. nerden bilebilirim sözlük.
    3 ... bittimiacaba
  5. 5.
    öyle bir şey yok, bunu mu demek istediniz?

(bkz: friend zone)

kadınlar bu tipleri paravan olarak kullanıyorlar ve ilişkileri tamamen menfaat üzerine oluyor. yoksa çantasını bile birbiriyle yarıştıran bir tür yanındaki erkeği mi yarıştırmayacak? 1.55'lik kezbanın yanındaki 1.90'lık adamın açıklaması bile sanılanın aksine cinsel çekimden ziyade "piknik tüpü kadar boyumla 1.90 adamı kaldırabildim çatlayın!" meşazıdır. zira işe de yarar çünkü ne zaman böyle bir çifte rastlasam diğer kadınların nefret dolu bakışlarını yakalıyorum asdfa

özetle yanındaki erkeğin tipi, fiziği, altındaki arabanın şekli şemali falan çok önemlidir kadın için. aksi takdirde daha iyilerine sahip bir kadının karşısında ezilir büzülür.
    7 -1 ... nesgayfe
  6. 6.
    erkeğin hem yakışıklı hem karakterli olanı olsaydı bu durum olmazdı. gerçi bunlar da karakterli değil sadece fırsat yakalayamıyorlar ama en azından bu da bir şeydir.
    4 -2 ... marrshmeow
  7. 7.
    yakışıklı olanlar aldatmaya meyilli, kadınlar da haklı çirkin olsun benim olsun, sonuçta her erkek temelinde aynı bok...
    5 ... keshberfo
  8. 8.
    Karıyı iyi s..ersen
    Paran varsa
    Serserilik, itlik, hergelelik yapıyorsan
    Her yalanına inanıyor, muhalefet yapmıyorsan
    Sabah akşam feminazist söylemlerle gö.ünü şişiriyorsan
    Ne olduğunun
    Kim olduğunun önemi yok
    Gel ne olursan ol yine gel
    ister puta tapan, ister ipne şere.siz
    Ne olursan gel.
    3 -2 ... lenova
  9. 9.
    erkek çirkin ama banka hesabı güzeldir. evi güzeldir arabası güzeldir.

he bana sorarsan çirkin insan yok ama işte insanlar sanki kendileri çok ahım şahımlarmış gibi başkalarını beğenemiyorlar bir türlü.
    5 ... mel mel bakan gibson
  10. 10.
    çirkin erkek tutkusu diye bir şey yok.

aslında fiziksel çekicilik erkeğin sexüel pazardaki değerini oluşturan 4-5 etmenden biridir. bundan dolayı çirkin bir erkek illa çavuşu tokatlar diye bir kaide yok.
    maskülite, oyun, fiziksel çekicilik, para ve statü.

içlerinden en önemlisi maskülitedir.
    fiziksel çekicilik, para ve statü sıralaması kadından kadına göre değişir.
    1 -1 ... yamyam balagonda adami