1. 1.
    Kadınları küçümsemekten değil onları daha değerli gördüğüm için yazıyorum. Bir kadın çiçekle kandırılacak kadar basit midir. iki kişi tanıdım ikiside evli. Birisi kadına aşık değil huzur peşinde ve kafası rahat olsun diye her ay çiçek alır. Diğeri hiç çiçek almaz çünkü bu zorunluluğu anlamsız bulur. Ama karısı hakkında konuşurken görseniz adamı gözleri parlıyor. Sokakta bir kadına bakmaz. Ama gel görün ki karısı adami bezdirecek derecede trip ve söylemlerle çiçek almadığından şikayet ediyor. He bu arada hiç almıyor da değil senede belki bir iki kere alıyordur.

Şimdi sonuç olarak çiçek böceği sizin şarj aletiniz olarak mı görelim hanımlar. işten eve dönerken dur bir çiçek alayımda bir iki hafta iyi davransın kafam rahat olsun demek mi iyi yoksa canım benim çok özledim gitmeden eve bir çiçek alayım mutlu olsun mu iyi.

iyi düşünün mantıklı hareket edin ki erkek dediğiniz adam bir ömür sizin yariniz olsun. Kendi değerinizi maddi şeylerle ölçtürmeyin.Sevginizle paha biçilemez kılın.
    -3 ... karanligin ruhunda bir gece