1. 1.
    boş şeyler konuşmaktan yorulmamak, neden yaşadığını bilmemekten kaynaklanır.

bunların iq seviyesi trt belgeseldeki maymunlardan fazla değildir.
    5 -6 ... zenci mahallesinin reisi
  2. 2.
    biz mi ayırdık hijab diye kategori var.
    5 -5 ... ebu fesat
  3. 3.
    bir kategorizasyon eylemidir.

--spoiler--
    @2 kategorilerle ilgileniyorsan gay-pasif tam senlik / zenci mahallesinin reisi
    --spoiler--

türbanlıları ayırma ama insanları bakire, sünni, alevi, kafir, beynamaz, münafık diye ayır, sataşmak için gay derken bile aktif pasif olarak ayır. bu arada nickinde de "zenci" geçiyor. tam bir moron.
    7 -2 ... ebu fesat
  4. 4.
    insanları esmer kumral sarışın diye de ayırmayalım. Hatta kadın erkek diye de ayırmayalım.
    -1 ... sakinsaki
  5. 5.
    benim turbanli bacim, benim turbanli bacim diye diye mali goturen birini biliyorum ben. Ayirmayi o pek sever ama genede siz bilirsiniz.
    3 ... dinsiz kitapsiz kafir
  6. 6.
    yazar kadınları ayırırken türban takıyor ben başlıktan bunu anladım.
    2 ... mecburistikamet
  7. 7.
    Yav, kadın kadındır. Türbanlı değil, başörtülü kadın vardır. Kadının karakterini ve yaşam alanını buna göre ayırmak da yobazlıktır. Başörtü, dinini belli edebilir ama yaşam alanını ve şeklini kendisi belirler. Ve sizi de ilgilendirmez.

O zaman uzun etek giyen açık kız falan da diyelim. Bu sitede ne çok yobaz var ya. Bezdim.
    2 ... trouvaille
  8. 8.
    ben ayırmam. annem türbanlı kız kardeşim dövmeli dekolteli giyiniyor ee ne yapiyim amk? isteyen türban takar istemeyen takmaz herkesin hayatı kendine bi öğrenemediniz şunu.
    ... meric the pussy magnet
  9. 9.
    Kadınları türbanlı diye ayıranları eleştirenlerin kendi gibi olmayanları şortlu, mini etekli vs. Gibi ayırmaları ne yaman çelişki anne.
    ... dinsiz kitapsiz kafir