1. 1.
  Ilık ve yumuşaktır.

  Ayrıca akbaba gibi bazı şeylerden nemalanmaya çalışıyodur.

  Boş zamanlarında ise oje sürüyodur evet.
  4 -7 ... runnpmcc
 2. 2.
  vurduruyodur.
  2 -2 ... solo resital
 3. 3.
  sözlüğün %20 lik diliminde olan normal erkektir zira %80 i kadınları diri diri yakalım deseler okey verecek kadar kadın düşmanı ruh hastalarından oluşuyor.

  bir kız mesaj atsa sevinçten amuda kalkacak olan adamlar burada kadınlar şöyle kadınlar böyle diye mavra yapıyor.
  7 -5 ... cicikuscicikus
 4. 4.
  çıkarcı falan değildir. ayrıca erkekte değildir, adamdır. hatta adamın dibidir. ayrıştırmayı sevmiyordur, unutmayın kadın ve erkek eşittir..
  4 -1 ... someserenity
 5. 5.
  Türkiye ' de bırakın bari sözlük yazarları kadınları savunsun. Kabullenemiyorsunuz bu ülkede kadın olmak ne kadar korkunç bilemiyorsunuz? Sene 2020 olacak hâlâ bir erkeğin haksızlığa uğradığında sesini çıkarması çok doğal karşılanırken ayni şeyi kadın yaptığında " canı y...k istiyor" diye konuşup duruyor bizim ülkenin çoğu erkekleri. Hanginiz aksini söyleyebilirsiniz? Kadın düşmanı insanlarla dolu bir topluluk var bu ülkede. Hep kadını aşağılayan hep kadını metalaştıran ve hep kadına karşı. Sizlerde böyle saçma sapan şeyler yazmaya devam edin .

  Kadın nedir tabi yaa? Biri kadın savunuyorsa ondan menfaat bekliyordur.
  3 -3 ... uzak diyarlarda evli barkli
 6. 6.
  başlık türkiye gerçeğini o kadar başarılı anlatıyor ki ekstra bir söyleme gerek yok. size göre ya vurduruyordur ya vuruyordur. bence asıl vurduran sizsiniz. kendi ılıklığınızı kapatmak için bu kadar sarıyorsunuz da neyse haydi görmeyelim bu seferlik.
  3 -1 ... tanri bizimle sims oynuyor
 7. 7.
  Kadınlar hep haklıdır. Fizyoloji ve anatomileri yüzünden.
  1 ... sessizlikci
 8. 8.
  Ananız, bacınız, teyzeniz, halanız yokmüşcasına hiç biri olmasa ileride bir gün sizi insan sanacak biriyle evlenip kız evlat sahibi olma ihtimaliniz de yokmuşçasına öyle şeyler yazıyorsunuz ki en adi canlı, en lanet varlık her ne ise ondan bile rezil görünüyorsunuz. Bu tiplere küfür ediyorum, kadın savunuyorum aylardır burada, ömrüm boyu da yaşantımda. Burada benden bir çıkarı oldu, yavşadı, götü başı oynadı diyen bir arkadaş varsa söylesin lütfen.herkesi kendiniz gibi sanıyorsunuz. Çıkarñız olmasa ana babanızın emrettiklerini bile yapmazsıniz siz.
  ... huzursuz adam
 9. 9.
  Kimi Erkeklerin ne kadar göt kafalı olduğunu biliyordur. Malumunuz götün içindekiler gibi beyinleri de bokla kaplı pek çoğunun. Ağzından çıkan sözler kıçından fışkırandan daha rahatsız edici. Erkek erkeğe sohbetlerde fark etmişsinizdir bunu. Tecavüzü, kadın cinayetini, işkenceyi, ağır hakareti vs her şeyi savunabilirler. Neden acaba? Çünkü o potansiyel var bunu savunanda. Korkarım ve uzak dururum. Herkese aynı vahşiliği düşünebilirler.

  Ayrıca kadınlara karşı olan erkekleri savunan manipülatörler de kendilerini yargılasın.
  ... dalvadoor sali