1. 4193.
    Aşırı makyaj, leopar desenli olan herşey.
    ... enkidu1986
  2. 4192.
    ince çorapların koyu renk burun kısımları.
    ey kadınlar, türk erkekleri bundan nefret eder.
    -2 ... anto
  3. 4189.
    Kolay vermemesi.
    -5 ... adam gibi konus
  4. 4188.
    Sıralı listesi şu şekilde olan detaylardır:

1. Bebek taklidi... Koskoca kadın "ayy çok yoyuldum aşkitooom neyede mama yiyelim" filan diye mal mal hareketler... Şirin mirin olmuyorsunuz, çok pis gerizekalı görünüyorsunuz öyle.

2. Üstteki madde ile ilintili olarak bize "aşkitom", "minnoşkom",vs. gibi skimsonik şeylerle hitap etmeyin. Peluş oyuncağınız mıyız lan biz sizin?

3. Küfür etmeniz... sırf ilgi çekmek veya komik olmak için ağıza alınmayacak küfürler edenleriniz var. küfürlü konuşmayın a.ına koyim.

4. sevgililerinin arkadaşları ile rekabete girmeleri. a.mına koyim, adam kırk yıllık arkadaşlarını mı satsın? Ne gereği var "ya ben ya o" tribine girmenin. yapmayın bunu.

benim tespitlerim de böyleyken böyle.
    -5 ... gamoreon
  5. 4187.
    Kufur etmesi, sigara içmesi.
    ... ferrasini boyatan bilge
  6. 4186.
    Zeki olmaması.
    ... adam gibi konus
  7. 4185.
    itici yaptığını iddia ettiği tüm özelliklere aşık oluyor erkekler, sadece bu özellikler canını yaktığı için sonrasında bu konuda sitem ediyorlar. o yüzden burda yazılan şeyleri yapmaya tam gaz devam kızlar. aynısı kadınlar için de geçerli, onlar da erkekler hakkında ağlandığı, şikayet ettiği her konuya aşıktırlar aslında.

hiç bir kadın efendi ve saygılı olmanın erkeği itici yaptığını söylemez mesela, ama bu özelliklere sahip birinden it görmüş gibi kaçarlar.

yalan dolan işte.
    4 -1 ... binbasi warren demargue
  8. 4184.
    vücutları ve güzellikleri sayesinde kendini diğer insanlardan üstün görenlerinin, her fırsatta iç güzelliğe değinmeleri. "önemli olan içinizin güzelliği" temalı motivasyon mesajları paylaşmaları, insanları teselli ettiklerine kendilerini inandırmaları vs.

samimi olun, canımızı yiyin.
    -1 ... 10610
  9. 4183.
    Kadınlar çiçektir çiçekkk.
    -3 ... insan beser sasar
  10. 4182.
    Bunların nesi detay???
    ... diye haykirmak istiyorum