1. 1.
    islam'dır. Savaş sonunda esir alınan kadınlar ganimet, mal statüsündedir. Birçok ayetle bu durum sabittir. Kuran'ı okuyan herkes bunu görebilir.

Asıl şaşırtıcı olan bu ayetleri görüp hala müslüman kalan, daha da kötüsü islam'ın kadınları yücelttiğini falan düşünen kadınların olması. islam'ın kadına verdiği değer ancak bir insanın evcil hayvanına verdiği değer kadar olabilir.
    6 -6 ... fasist bir yurtsever
  2. 1.
    şimdi günah olmasın, allah affetsin de..

bana buralarda cidden bir sıkıntı var gibi geliyor.

mal mülk ganimeti bile vicdanıma tam oturmazken kadını ganimet görüp mal mülk gibi kullanmak..

kadın senin benim gibi insan lan.
    ganimet olarak götüp salya akıtanlarımız varken, senden benden daha insan.

cariye, köle..
    bilemiyorum altan..

tengriciliğe mi döns.. yok yok, tövbest.
    inşallah biz yanlış yorumluyoruzdur.
    -2 ... eylulsabahi
  3. 2.
    aklıma zamanında bir sözde hocaya ramazan da sorulan soru geldi.
    adam diyor ki; ben zekatı hanımıma versem daha sonra hanımımı fethetsem, ganimet olarak verdiğim zekaatı geri alsam olur mu?
    neyse; bir kaç ayette kadınları ganimet sıralamasında büyükbaş hayvandan sonraya bile koymuştur.
    dileyenler lütfen enfal yani türkçesi ganimet olan sureyi bir okusunlar.
    1 -2 ... inderex
  4. 3.
    Bir gün gelecek, tüm insanlık bunların saçmalık olduğunu ve atalarının nasıl inandıklarını düşünecekler. Aynı şimdi bizim eski Türk inançları veya çok tanrılı inançları tuhaf bulmamız gibi.
    4 -2 ... toksikoman
  5. 4.
    ateizmdir.

hiçbir ahlak kuralına dayanmayan, hatta kardeşi ile evlenmesinde mahsur olmayan dindir. boşuna müslüman olmayın.

not: vicdan falan demeyin kalbinizi kırarım. ateizmde vicdanın dayanağı nedir peki?*
    2 -9 ... damdakimaymun
  6. 5.
    TABi LAN deli misin, haçlı seferlerinde hıristiyanlar geçtikleri şehirlerdeki kadınlara gül dağıtıyordu, adamlar medeni abi.
    2 -4 ... masklavi
  7. 6.
    (bkz: savunmaya mecbur hissetmek)
    1 -1 ... ekaleh
  8. 7.
    Bazı gerzeklerin "ama hrisityanlarda bunu yapıyordu" diye klasik savunma mekanizmasıyla kendince "kapakla" cevap verdiği konu .
    Be allahın malı, adam sana müslümanların kafalarına göre ne yaptığından değil, kuranda yazandan bahsediyor. Senin hrisityanlarda yapıyordu dediğin şey incildede yazıyor mu?
    4 -3 ... dinsiz kitapsiz kafir
  9. 8.
    Tengrizm değildir.
    -1 ... ari kusu
  10. 9.
    kadınları ganimet olarak değil, tecavüz edilip bırakılacak nesne olarak gören dinlerden ve dinsizlikten üstün olan dindir.

eline tuvalet kağıdı yapışık entry giren yavşaklar anlamaz.

ozzy siker affetmez!
    1 -7 ... ozzy osbourne