1. 479.
  Aslında ortada Anlaşılması güç bir şey yokken nereden çıkar şu anlaşılamama meselesi?

  Kadınları anlamak da erkekleri anlamak da anlayış sahibi herkes için son derece kolaydır. Yeter ki bu yetiye sahip olunuz. Veya anlamak gibi bir niyetiniz olsun. Anlayıp anlamamazlık yapmak da son derece yaygın tabi.

  Önce siz karşınızdakini anlayın hele. Anlaşıldıkları konusunda rahatlatın içlerini. anlaşılmak derdinizi ise bir yana bırakmayı ögrenin bazen. Anlaşılan da sizi anlamamakta ısrar etmeyecektir o zaman. Aksi halde çatışabiliyoruz.

  Kadınlardan anlaşılması güç derin felsefi meseleler gibi bahsetmeyelim artık. Sağlıkli iletişim her şeyin çözümü. Ayrılıkların dahi daha az sancılı olması buna bağlı.

  Bir de bazı kadınlar çıkıyor, şu anlaşılamama konusu üzerinden; 'biz çok zekiyiz, çok ayrıntıcıyız, 10 adım sonrasını planlarız, kurnazız, erkekler bizi çözemez, anlayamaz' diyerek üstünlük devşirmeye çalışıyorlar. yanılgıya kaptırıyorlar kendilerini.

  E tamam bu kadar malın olduğu yerde kişi böylesi bir hatalı düşünceye inanabilir ama omrü boyunca buna inanarak kendilerini aldatan teselli eden kadınlar görmek istemiyorum.

  Çünkü yok öyle bir şey. Varsa bile o senin kişisel tecrubenle ilgili. Genel bir yargıda bulunurken bu kadar kendinden emin konuşma değil mi?
  2 ... yalnizca deli yalnizca sair
 2. 480.
  kadınları anlamak
  Entrylerin toplamı ektedir.
  2 ... make it bounce
 3. 481.
  Benim için fizik dersinden daha zordur.
  ... alexdeberk
 4. 482.
  Ne abarttınız su muhabbeti kadınları anlamıyorsan zekana bak
  Zeki kadını belki anlamayabilirsin o kadar
  Oda hem zeki hm kadin olduğu için standart kadının nesini anlamıyorsun.
  1 ... 959595955
 5. 483.
  --spoiler--

  asagidaki listeyi herhangi bir kadına sorduğunuzda alacaginiz tek cevap, beni gercekten taniyorsun olacaktır. ama once sen kimseye benzemiyorsun demeyi unutmayin. liste:

  1. bazen cok duygusal oluyorsun: bu duygusal zamanlarda mantıklı hareket etmiyorsun; duyguların seni yönlendiriyor. boyle bir durumda bir erkek ile berabersen, aklini dinlemiyorsun ve mantıklı hareket etmiyorsun. bunun yerine onun ile ilgili kalbinin söylediğini dinliyorsun.

  2. diger taraftan senin bir cilgin tarafın var. bazen macera, rekabet, zorlanmaya seviyorsun. hatta bazen kendini bile sasirtiyorsun.

  3. iliskilerinde genelde daha alttan alan taraf oluyorsun ve erkeğin yönlendirmesini bekliyorsun. is bitirici gercek bir erkek istiyorsun. ilk buluşmada yada uzun suredir devam eden bir iliski olması farketmez, nereye gideceğinize sen karar vermiyorsun. erkeğin nereye gideceğinize karar vermesini tercih ediyorsun.

  4. suprizlerden hoslaniyorsun. gecmis iliskilerin zamanla hep sikiciya dondu. hep ayni seyleri yapmaktan, ayni yerlere gitmekten sikildin. hatta sex bile sikici hale geldi. degisiklikler ve süprizleri istiyorsun. bazen erkek arkadasinin sana süprizler yapmasını istiyorsun. parmaklarının ucunda bekletecek heyecan ariyorsun. yaratıcı bir erkek istiyorsun.

  5. kucuk detaylar senin icin onemlidir. erkeklerin eline mutlaka bakarsın ve ayakkabilarinin temiz olması onemlidir. bazen boyle romantik zamanlar, mesala konuşmadan el ele tutusmak, sarilamak, öpüşmek ya da maddi bir degeri olmasa bile kucucuk bir hediye almak senin icin pahalı bir hediyeden daha onemli. seni arada araması, mesaj atması sana bir erkek arkadaşın oldugunu hatırlatıyor. boyle kucuk detaylar senin icin paradan, zenginlikten yada arabadan daha onemli.

  6. bazen kendini cok asiri eleştirebiliyorsun. bazen oturup kendini ve hareketlerini değerlendirdiğinde yanlış giden bir seyi seziyorsun. hep kendinde ve vücudunda kucuk kusurlar ariyorsun. bunu kabul etmekten nefret ediyorsun ama bazen bundan zevk bile aliyorsun. boyle zamanlarda onaylanmaya ihtiyac duyuyorsun. gorunusun ile ilgili bir iltifat yada bir erkeğin seni hoş bir sekilde kesmesi özgüveniniz yerine getiriyor.

  7. ayni zamanda ters ve çekilmez oldugun zamanlarin var. bu durumda en iyisi senden uzak olmak cunku cok çekilmez olabiliyorsun. yine bazen cevrendeki herkesin cehennemin dibine gitmesini istedigin oluyor. yalnız kalmak istiyorsun sadece. seni anlamayıp, yalnız birakmadiklarinda cok ters ve gicik davranabiliyorsun.

  8. derinlerde bir yerde hala ilk görüşte aska inanıyorsun ama bunu itiraf etmiyorsun. ve bu hic olmadi. kafanda ideal erkek nasil olur biliyorsun. senin beyaz atlı presin. ayaklarını yerden kesecek adam. seni beyaz atina bindirip kaleden kurtaracak adam. her iliskinde kusursuz bir iliskiyi hayal ediyorsun ama asla bu olmuyor. eski erkek arkadaşların kafandaki ideal erkek arkadaşın %60-70'ni karsiliyorlardi. hep bazı eksikler vardi.

  9. biri ile görüşmeye basladiginda, biz cikiyoruz demeden once 4-5 buluşma gecmesi gerekiyor. ılk öpüşmeyi erkeğin baslatmasini istiyorsun ve erkegi baslangicta test ediyorsun.

  10. seksi doğal gerçekleştiğinde, o cekim oldugunda seviyorsun. onceden konuşulmuş, planlanmış seksten hoslanmiyorsun. istiyorsun ki su aksin yolunu bulsun. yatakta genelde erkeğin yönlendirmesini istiyorsun ve pasif kalıyorsun ama bazen vahşi tarafın ortaya ciktiginda kontrolu aliyorsun.
  --spoiler--
  -2 ... geceyebakan
 6. 484.
  Umurum yoktu okuyamadim durumudur.

  Niye anlayalim ki?

  Sadece ihtiyaclari karsilayip defetmek varken...
  2 -2 ... bundy nin kirik kalbi 2
 7. 485.
  Freud'un cevap bulamadığı soru cümlesi.
  1 -1 ... cokdanickimde
 8. 486.
  Bir erkeğin sevgi dolu hareketidir. Bu yoldan fedakarlık duyguları geçer. Biraz da ahlak gerektirir. Yüksek izan yeteneği ile çözüm getirilecek olgudur. Kendi yolundan sapkınlık yapan kadını ise anlamaya çalışmak öz saygıya ihanettir erkek için.
  2 ... adam gibi konus
 9. 487.
  imkansız olandır...
  kadınlar anlaşılmak için değil sevilmek için vardır...

  Kadınları anlamaya çalışmak yerine çokça sevelim....
  -1 ... kralzeus
 10. 488.
  Yeterince zengin veya yakışıklı veya güçlüyseniz zaruri değildir. Bu üç durumun dışında kadınlarla mutlu olmak için onları anlamak şarttır.
  ... maviyakacak