1. 1.
  erkeklerin genelinin kadınların da bazılarının yaptığı koca bi "şey". aslında tamamen kompleksten ibaret bir durumdur. kadın daha güçlü, daha akıllı, daha bilgili ve daha güzel ise karşı taraf hemen kadını ezme, aşağılama, hor görme durumuna geçer. aşağılayan herkes unutmuştur "anne"sinden doğduğunu ve annesinin de bir kadın olduğu. sorsan "benim annem başka "der. aslında aynıdır, o da kadındır. aşağıladığı, hor gördüğü de bir başkasının annesidir belki. evli isen boşarsın, alırsın soyadını biter. aynı işyerindeyseniz ayrılırsın işten biter. yani aşağılamak yerine çareler çok ama insanoğlu işte: kibirli, bencil, düşüncesiz ve kompleksli.
  ... oo may gat
 2. 2.
  bir insan düşünün ki kendinde hiçbir ciddi nitelik yok;
  bu insan ya ırkıyla ya cinsiyetiyle ya memleketiyle ve saire doğuştan getirdiği şeylerle övünmeye meyillidir ki övünmenin en önemli ayağı da kendisi gibi olmayanı aşağılamaktan geçer. tanım: böyle bir şey.
  4 ... haricname
 3. 3.
  gerizekalılıktır.
  1 -1 ... selia
 4. 4.
  erkekler kadınsız, kadınlar erkeksiz yaşayamazlar. bunun üçün birlikte uyum içinde yaşamak gerekir.
  ... mrtnyc
 5. 5.
  Sadece kadınları değil, herhangi birini, bi çocuğu ,bi yaşlıyı aşağılamak, kendisinin ondan üstün olduğunu sanmaktir. Aslında bilinmelidir ki asıl aşağılık olan odur. Bunun farkındadır ve başkaları üzerinden bunu gizlemeye çalışır
  4 ... bir bar taburesi
 6. 6.
  Başkasını aşağılayan aslında kendisinin de aşağılık olduğunu gösterir.
  ... flutle wagner calan adam
 7. 7.
  mesela bugünlerde "amk" adlı bir hangi türe koyacağımı bilemediğim, üstünde bir takım haberler yazan kağıtlar vesilesiyle hergün onbinlerce kez yapılan aşağılamadır.
  (bkz: amk gazetesi almıyoruz okumuyoruz)
  ... anadol
 8. 8.
  % 99 u için doğru olan eylem.
  1 -4 ... aydinoglu
 9. 9.
  evrenin çöpüne dönüşmüş insan çöpü eylemidir . (bkz: insan) ya "insan- kamil" olur yada çöp .
  1 ... herlafamaydonoz
 10. 10.
  --spoiler--
  erkekliğiyle övünür, kadından doğmuş erkekler.
  --spoiler--
  1 ... beautifuldreamer